Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Na nasem forumu ne stede se uvrede neargumentovane,
uglavnom upucene onima koji su na neki nacin postigli ono
o cemu "autori" tih uvreda potajno sanjaju. Lece se kompleksi...
ili da kazem autizam, od kojeg su pojedini oboleli.
Takve osobe izaberu zrtvu, pocnu da joj pronalaze mane...
( za koje oni misle da su mane) i onda je na sva zvona prozivaju
javno kritikuju, tracaju sa drugima. A pri tom nemaju pojma koliko su jadni i pateticni, i koliko time sami sebi stete.
Ali zlo se zlom vrati....

Da vas cujem.....TERAPIJA PLJUVANJEM
Revolt ume biti zdravo dobar kao gorivo.
Samo, ne treba preterati...
wink
Revolt ume biti zdravo dobar kao gorivo.
Samo, ne treba preterati...
wink

Strucno postoji izraz Mobing
To je psiholosko maltretiranje na moze biti radnom mestu, skoli, pa i ostalim situacijama i prilikama.
Naucno je dokazano da je najveca odbrana i uvreda za takve manijake da ga ignorises.... ko da ne postoji i bice jadan samom sebi
To je tacno i ja se po nekad proveselim lol
Ne zelim da "popravljam" svet. Neka to rade oni kojima je to posao....
Zar to nije nas posao? Svojim ponasanjem uticemo na raspolozenje nase okoline, u ovom slucaju foruma. Wink Ako bi svako poceo prvo od sebe bilo bi nam mnogo lepse. Wink
Ne moras da pljujes nikoga. To sam napisala uopsteno. Wink Oni koji stvaraju negativnu atmosferu trebaju da se prepoznaju, a ne Ti. Wink
Onaj koji je juce otvorio dve "provokativne" teme samo zeli da bude zapazen. Posto su obe teme prihvacene (pisali ste na njima) i dodatno otvorena jos jedna, povodom njegove, on je svoj cilj postigao - i opet ce da pokusa. A verovatno se nikada vise ne bi pojavio na forumu da te teme i ovog trenutka nemaju ni jedan post....
Da li ignorisanje bas uvek pomaze? Ignorisali su mnogi, pa su na kraju ipak oni prvi odustali. Ja ne vidim nesto, da se clanstvo ovde povecalo, nego samo vidim da se osipa. Wink
I jos nesto, da ovde sve funkcionise kako treba, on bi vec bio banovan. Samo sto su nasi dragi moderatori sve manje prisutni na ovim stranicama, a Adminke nisam videla vec sto Laških godina. Wink
Ignorisanje mozda ne pomaze uvek, ali pomaze dosta, a nikada nije potpuno jer se uvek, ama bas uvek, neko primi... pa onda mu u pomoc priteknu prijatelji... i tema procveta. Pa onda krenu konsultacije na msn-u i popularnost provokatora skoci do neslucenih (i njemu) visina. A to je jedino sto on prizeljkuje jer ga, inace, niko ne bi primetio.

Jednom je moj otac prigovorio direktoru jedne beogradske banke zbog glupe reklame. Odgovor je glasio: "Zadatak reklame je da skrene paznju. A to moze ili ako je izuzetno lepa (sto je tesko postici), ili ako je glupa pa nervira ljude, sto je mnogo lakse".

Banovanje, ma sta to znacilo, ne pomaze uopste jer se banovani jednostavno registruje pod drugim nick-om i nastavi gde je stao.

Sto se tice moderatora... modesrisanje ovog foruma nikada nije uspostavljeno...
Najinteresantnije mi je kad neko o meni zna vise nego i
Ja sama. Kada me napadaju na osnovu price jedne osobe,
umesto da gledaju svoja posla. A najvise mrzim sto su
neki muskarci gori nego zene alapace. Sve u svemu
svi znaju da sam ovde uvek bila glavna meta svega i svacega
a da niko nije uopste video kojim i kakvim zivotom zivim.
Sta reci na kraju a ne nasmejati se . lollolwinkwink
Jednom je moj otac prigovorio direktoru jedne beogradske banke zbog glupe reklame. Odgovor je glasio: "Zadatak reklame je da skrene paznju. A to moze ili ako je izuzetno lepa (sto je tesko postici), ili ako je glupa pa nervira ljude, sto je mnogo lakse".

Znaci istina je ona recenica "bolje losa reklama, nego nikakva". Smile
U principu se ja slazem sa tobom, BR, da je najbolje ignorisati ali nekada ti jednostavno bude puna kapa, znas i sam... Smile
U svakom slucaju, ja tebi zelim jedan prelep suncan dan. Smile A i svima ostalima naravno.
Kasno! :D :D Nebo je sumorno. Pada kisa. Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:14 pm.