Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Poznato je da smo prosli kroz mnoga razdoblja i ere neke su samo malko nalicile na ovo ali nikada ovako kuda idemo,cemu tezimo?
U kom pravcu se preusmerila covekova evolucija da li treba da postanemo ono sto svi znaci i vremenske prilike zahtevaju od nas ili jos uvek ima nade da je ovo jedan sivi oblak prolazan nadam se za veka nasih postojanja?

Da li su ovo nove deobe naroda i ljudi?
jok more sve je ovo vec vidjeno a tako pitanje postavljaju odavno jos pre nego sto su naucili da pisu i ja mislim da je to prirodna teznja coveka ka redu a posto je nered prirodna teznja drugih ljudi prema tom istom coveku onda je logicno da ovaj pre ili kasnije pita a jel sve ovo bre ide u kaurac il ja gresim znas to ti je to a i istorija ti je u stvari ko stare novine sve se nekako ponavlja
Nadam se da je tako i ako nas icemu uci,uci nas da stalno gresimo i izaberemo pogresnu opciju da li mozemo to da izbegnemo ili cemo se ovako ciklicno vrteti jos godinama......
Teska tema, dan pre kulturnim praznikom... lol
Men' se cini da se covekova evolucija usmerila ka tome da postanemo krokodili sa ambicijom da krajnji rezultat bude - skup novcanik!? SmileSmile
Teska tema, dan pre kulturnim praznikom... lol

Ne znam o kojem kulturnom prazniku je rec ali ovo nadam se nije nekulturna tema :?: :? wink
Kuda vodi....... pa recimo da ce ubrzo covek biti kucni

ljubimac ROBOTU wink
Ja bih se ipak klonirao i poslao svog klona da radi,drugog da studira treceg da prosi ili da sakuplja pare a ja bi kuci natego neku Blade runerku i mir u kuci lollollol

Zaboravih da bi jednog klona postavio za moderatora na forum za novu oblasssssss dom za ne zbrinutu decu lollollol

A ko nece moze da ide u dom za vesanje lollollol
Nadam se da je tako i ako nas icemu uci,uci nas da stalno gresimo i izaberemo pogresnu opciju da li mozemo to da izbegnemo ili cemo se ovako ciklicno vrteti jos godinama......

To je jedna od osnovnih čovekovih osobina. Kad budemo sve znali i kad više ne budemo grešili, nećemo više biti ljudi. Možda ćemo biti nešto više ili bolje ali ne ljudi...

To je jedna od osnovnih čovekovih osobina. Kad budemo sve znali i kad više ne budemo grešili, nećemo više biti ljudi. Možda ćemo biti nešto više ili bolje ali ne ljudi...

Nekad izgleda komplikovano ali nekad je jako jednostavno ja mislim da ljudi u vecini slucajeva sve zakomplikuju mislim nagadjam sad a tema je slobodna
ajde gda napravimo komparaciju vezanost za zenu koju si iskusio cesto i za jako pogresnu i to verujem da si iskusio svi argumenti ovoga sveta i prijatelji ni rodbina ni drugarica te ne mogu odvuci od nje...

To je vrsta Junkea i mislim da smo mi po prirodi da li genetski da li greskom oceva Junkeeis

Mozda smo se isto tako negde u prelomnim delovima istorije navukli na greske i po navici naucili da ih ponavljamo jer drugu opciju nismo isprobali,pri tom se sve odnosno sve smo iskomplikovali i nasarali i nacrtali da bi tu gresku prikrili mozda je ipak potreban cure for pain...

Ili kao Beatles we can work it out
Life is very short, and there's no time
For fussing and fighting, my friendsssss...
Ne znam koliko je moguće biti racionalan kad su ljubav i žene u pitanju, ako si na to mislio. Tu nikad ne možeš biti dovoljno pametan i oprezan i tu se greške iznova ponavljaju...
Uzeo sam to za primer jer su nam ponavljanje gresaka tu najblize i najshvatljivije ne mislim da moze da se ne gresi ali isto tako mislim da moze da se ispravlja i poravlja pri tom ne mislim na nacin kao da nije bilo nicega i da se nista nije desilo.....

Mislim da se velikim delom svojim slabostima mirimo sa stvarima kakve jesu i dozvoljavamo sebi da razmisljamo da ne moze drugacije sto je donekle normalno jer druga opcija otvara veliki neisprobani ambis pojmova od koga se svi ljudi jezimo jer je strah od nepoznatog prirodan i sveprisutan a posebno strah od gubitka postojeceg pa makar to bila i mrvica.

I tako da se vratim na temu da li treba da nastavimo da jedemo mrvice ili da pokusamo ponovo da napravimo hleb lollollol
"Ono što može i biti i ne biti uvek se, na kraju krajeva, pokori onome što mora biti."
Jeste i to je 100% tacno a da li nekada po starim instiktima umislimo da je tako a mozda nije?Mozda predubedjenja predrasude?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:27 am.