Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Vrte se ideje o velikom prasku o nastanku nama poznate galaksije u glavnom se zavrsavaju u 0-toj tacki gde filozofija nastavlja i pise o tome bez malo 4000 godina.Postavlja se vise pitanja,koliko smo mi veliki ili mali postoje makro i mikro univerzumi,poznato je da je atom sa svojim jezgrom i omotacima slican nasem suncanom sistemu.Gde mi tu pripadamo....
Za tim imamo materiju i anti materiju nacin slike u objektivu i ogledalu
red + i - brojeva sve ovo obuhvata beskonacnost.Prema oficijalnim teorijama zivot je nastao stapanjem 2 molekula DNK u moru za sta je sansa posojala 1:1000000000 takva puka slucajnost ima za odgovornost sve ovo sto postoji sada.Postojala je sila ili energija koja je dovela do soajanja ili ti nekog raspadanja nauka obicno ovakvoj pojavi oduzima svest i cesto je tumaci kao nesto sto je mladje od njih sto su mahom shvatili ili cak proizveli ali objasnjebja nema,neki pak ovu nus pojavu nazivaju bogom i dovode u skup pravilnosti ili u nasumicni skuup ne pravilnosti i paradoksa ciji ja nisam zastupnik.
Postoje stari istoricari koji izucavaju neke druge teze o nekim kolonistima koji su iskoristili postojece humanoide na zemlji da ostvare novi rod i dali im jedan gen koji je specifican ljudima a nemaju ga drugi sisari i zivotinje citajuci stare Mesopotamiske spise o tome i ostatke Herbejske bastine kazu da su bili prvi kraljevi ljudi i heroji i da su zemlju napustili oko 1000 ite pre n.ere drugi kazu da vladaju zemljom i dan danas i da su se mesanjem sa ljudima stopili i izgubili neka od svojih glavnih obelezja dug zivot od nekoliko hiljada godina nadprirodnu snagu i inteligenciju naravno ne u potpunosti,pa eto razvukoh ga malo sta vi mislite o tome ako nije malo preobimno za citanje ako jeste to je znak da je ipak lakse za razmisljanje.
Dakle sta vi mislite o tome?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:54 am.