Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ritual sexa,nema pravila nema definicija i obrazaca kao u svim drugim oblastima i ljudi ne zele da ga definisu i objasne jer bi izgubio na znacaju i na magiji kao sto svaku umetnost cini kritika umetnosti i biografija medjutim postoje potrebe koje se ciklicno ponavljaju i stvaraju u vama izvesnu vrstu gladi i potrebe neki te glasove potiskuju i i uspevaju ali ne daleku pre ili kasnije upadaju u porocne avanture,zene takodje,muskarci jure kurve,zene mastaju za crncima,sve nekako da utole neku svoju davnu glad koje su se stideli i odricali Hmm Dakle koji su vasi fetisi i skrivene zelje potrebe i fantazije ne moraju biti svakodnevne?

Ovde je dozvoljen sajam laznih nickova pozz,sve naj za laq noc i td....
Meni se cini, da je nekima sex postao kao rekreacija, gde stignu, s kim stignu... lol
A koje su moje zelje i fetisi, ne smem da kazem, bwe. Wink
Ja se potpuno slazem sa Zlom , nekima je sex rekreacija, gde
stignu i skim stignu, vise im nije bitno nista twisted
Ja sam co'ek u godinama (najboljim). Ne rekreiram se.... Smile
A od cega si onda tako fit i šlank? Smile Da se nadovezem na moju temu o muskom zeludcu, ako ne jedes i ne rekreiras se, u cemu je tajna tvoga izgleda? wink
Ritual sexa,nema pravila nema definicija i obrazaca kao u svim drugim oblastima i ljudi ne zele da ga definisu i objasne jer bi izgubio na znacaju i na magiji kao sto svaku umetnost cini kritika umetnosti i biografija medjutim postoje potrebe koje se ciklicno ponavljaju i stvaraju u vama izvesnu vrstu gladi i potrebe neki te glasove potiskuju i i uspevaju ali ne daleku pre ili kasnije upadaju u porocne avanture,zene takodje,muskarci jure kurve,zene mastaju za crncima,sve nekako da utole neku svoju davnu glad koje su se stideli i odricali Hmm Dakle koji su vasi fetisi i skrivene zelje potrebe i fantazije ne moraju biti svakodnevne?

Brate moj , ti ponestalo ideja pa si nasao nas , a?

Brate moj , ti ponestalo ideja pa si nasao nas , a?

Je brate da prepisem i stavim na temu "svaki dan naucim nesto novo" pa evo mi prilike lollollollol
((http://www.fotorola.com/uploads/7913e566a6.png))
((http://www.fotorola.com/uploads/b732ab9369.png))

Svi znamo da je voce i povrce zdravo dakle ajmo malo vitamina..... lollollollol
((http://www.fotorola.com/uploads/ae4f69f01b.jpg))

Ajde moracu da glasam za Nikolica da ostvarim zenska prava dajte zenama lebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zgadije lebac `bem vam ga lollollollollol
@ ZENAMA HLEBA

Glasajte za mene i zaokruzite pod @

Ja nisam izmislio turbofolk ja sam mu samo dao definiciju dati svakoj budali glasacki listic da zaokruzi je turbofolk lollollollol
Dakle koji su vasi fetisi i skrivene zelje potrebe i fantazije

pokazacu ti wink
Dakle koji su vasi fetisi i skrivene zelje potrebe i fantazije ne moraju biti svakodnevne?

SISE i dOOpe, narafno... oops
So je bre malo antiapstinenata na sajtu ili su se samo najhrabriji javili lol
Jos nesto stmulativno lollollol
((http://www.fotorola.com/uploads/7095513ad5.jpg))
Cenim taj talenat za fotografiju. (imaš neke crvenokose?)...
eL sOO te tO mOOcXiLe za iZborrE....M??? evil :? roll
I cucle poskupele.
Ne daju deci ni da dudlaju. 8) rollSmile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:31 pm.