Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta mislite o obnavljanju stare veze?
Ne mislim o obnavljanju stare veze wink
Ako pozelis da mi se vratis

gledaj da to ne bude skoro

vremena daj mi da te prebolim

dodji kad prestanem da te volim.......

Sto znaci, nema obnavljanja..... finito 8) wink
Ljubavi,stare ljubavi
Hej mjesece otvori joj prozore
i pitaj je dal me njeno srce poznaje!

Kada vrata jednom zatvoris,nemoj nikad vise da ih otvoris wink
Kad se pogaca jednom slomi , ne mozes je sastaviti .
Al' moz' da se vratis da pokupis mrve... Smile
pročitana knjiga.........................Smile))
pročitana knjiga.........................Smile))

Uh. Smile Losa metafora. Postoji puno knjiga kojima se uvek iznova, sa istim zadovoljstvom, vracam... roll
nije problem vraćenje, već to što je priča ista................... a i kraj sa poznatim ishodom.......................Smile))
Trt, mrt, naravno da je obnavljanje stare veze prava stvar. To znači da je "ona" shvatila da je bolje biti sa pravim muškarcem pa makar ga delila sa drugima nego sa nekom slinavom seka-persom, alkosem ili ljubomornom budaletinom i nasilnikom. Imao sam dosta takvih slučajeva da me posle godina i godina nazovu neke stare ribe da se viđamo jopet. Neke već razvedene, neke još u braku, šta da se radi. Ljubav je ponekad poprilično nedostižan ideal a i kad je imaš, preti da izbledi. Čak i kad ne izbledi promena u seksu je uvek dobrodošla...
Trt mrt...... svasta ces ti jos ispricati....... lol

jao sto volim da te maltretiram... wink
Al' moz' da se vratis da pokupis mrve... Smile

Epa ako doslo dotle da sakuplja poslednje mrve , onda sto bi
Ja rekla Prc -Cvrc , eto lollollol
Trt, mrt, naravno da je obnavljanje stare veze prava stvar. To znači da je "ona" shvatila da je bolje biti sa pravim muškarcem pa makar ga delila sa drugima nego sa nekom slinavom seka-persom, alkosem ili ljubomornom budaletinom i nasilnikom. Imao sam dosta takvih slučajeva da me posle godina i godina nazovu neke stare ribe da se viđamo jopet. Neke već razvedene, neke još u braku, šta da se radi. Ljubav je ponekad poprilično nedostižan ideal a i kad je imaš, preti da izbledi. Čak i kad ne izbledi promena u seksu je uvek dobrodošla...

E vala radje bi da budem sama nego sa pravim muskarcem kog moram da delim...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:39 am.