Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da vas malo rasteretim od ovolikih izliva ljubavi ! Ajde da malo kockamo! Tipujte, dajte predloge, zalbe, ponude da se uzme lova...
Tipovanje - Upoznavanje vezano je... shockwinkSmile
Ma prepucavaj te se... neide vam lose wink
reko sam ja da se druzim sas razni fini ljudi doktori filozofi profesori pa ima i nekolko ljudi sto imaju kladijonice pa ne znam sad kolko moz duzmes para od kladijonice posto oni uzimaju vise nego sto daju kolko se ja u tu matematiku razumevam
To je od vajkada jasno. Kladionicari su oni koji umeju da racunaju, a musterije su im oni koji ne umeju... twisted
imam ja drugara u italiju pa mi on jedno vreme svaki dan prico ko ce da pobedi i zbog zasto i kako al ja nekako nisam imo volje da se kockam i metjem pare na promaju pa je i on presto da mi to prica sad pricamo o nekakim normalnim stvarima samo mi ponekad kaze kolko je uzo u kladijonici a to izadje po desetak iljada evrova mesecno
Sreca je varljiva, kako dodje tako ode. Nikad neznas kad ce da te klepi, ali znam ako neigras nemozes ni da dobijes :?:
Za mene kladijonica nije izvor prihoda, ja je shvatam kao razonodu, mali ulozi, mali dobici... SmileSmileSmile
ja kazem da nedam a oni nek se jebu kako znaju nataknem ik sve na patku
Nikada ni dinara nisam dobila u kladionici, sem jednog leta u Crnoj Gori, i to samo 10 EUR-a, na uložena 2 EUR-a Unhappyevil
Neda se ni sica dobit :?: Ali zato kad stane kocka imas srece u ... Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:08 pm.