Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Eto, na ovom vasem sajtu mi uglavnom pisu stariji roll , a desi se i pokoji godinu, dve stariji od mene :D , da bi se posle ispostavio da je sebi skinuo bar 5 godina. Ne kapiram..
Sta je sa onim momcima koji su moje godiste?
Ne valja generalizovati . . . eto, npr. ja ako bih dodao još neku godinu dobijao bih pitanja o Solunskom frontu. lol
MiCCika, ja sam taman tvoja generacija!

:D

(http://www.fotorola.com/uploads/2259301299.jpg)

(http://www.youtube.com/watch?v=cak9bZpn4uQ)
vasem sajtu

Nisam znala da je nas sajt shockwink
vasem sajtu

Nisam znala da je nas sajt shockwink

Kako nisi znala shock
Livada je vasa ali cvetic koji otkinem je moja!
Eto, na ovom vasem sajtu mi uglavnom pisu stariji roll , a desi se i pokoji godinu, dve stariji od mene :D , da bi se posle ispostavio da je sebi skinuo bar 5 godina. Ne kapiram..

Taki su muškarci. Lažu za godine, lažu za centimetre, lažu da ih interesuješ kao osoba a u stvari ih interesuju tvoje SISE&dOOpe.
Ti što su tvoje godište uglavnom jebu i nemaju vremena za internet... lollol
Kako bwe Micika da te ne slažem za godine kad si u profiilu napisala: NE STARIJEG OD 30 GODINA! :!:
To je diskriminacija, bwe. 8)
Meni je svega 29. winkrollSmile

eee, sad ako samo skida godine, a ne dodava centimetre i nije tako strashno... winkwinkwink
MiCCiKa...pretpostawLam da si wrLo qLtiwisana i iskrena osoba,kojoj treba maLkitze nežnosti.....i piLetina...
...khm...a kakaw weš te paLi...m?
:D
Iz pouzdanih izvora sam obavešten da je Micika muško.
Zato oprez, braćo :!: roll 8)
Zar smo dotle dosli, da i oni lazu za godine.... Smile Da ne poverujem... Smile
Hvala bogu, da mene niko ne muva. Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:02 pm.