Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mission accomplished!
Eto veselja... cry
I? Sta sada?
crycrycry
i ja sam se nesto unervozila i pocela da razmisljam sta sad, ali stvarno dodjes na nista roll
L'Ambascata d'Italia a Belgado invita i connazionali a muoversi
con prudenza, evitando manifastacioni o assembramenti.
Per eventuali emergenze, chiamare lo numero telefono xxxxxxxx

Poruke koja smo dobili moja deca i ja od ambasade. Sta to
znaci....... situacija je alarmantna... uzas !
Sta reci a ne cry Rodjena sam na Kosovu tako da me sve ovo jako puno pogadja :? cry
Razumem te potpuno, pogadja svakog iole normalnog coveka.
Kako ce sve ovo uticati na celokupnu situaciju i mir u svetu,
zaista nisam pametna. Da li je Kosovo test za nesto vece....
opasne su ovo igre. Iskreno se nadam da ce biti ponistena
nezavisnost !
Iskreno se nadam da ih niko normalan nece priznati, i da ce ta " nezavisnost " biti mrtvo slovo na papiru! twisted Da je Kosovo samo test za nesto vece to je i moje skromno misljenje.
...i ništa,sami smo krivi... roll

Stvarno :?: :!:
Zanimljiv stav.
Meni se čini da se mi (Srbija) oko svega toga i nismo nešto mnogo pitali. 8)

Ameri malo eksperimentišu po svetu. Tako to biva kad se neko mnogo osili pa pomisli da mu ne može niko ništa. Ali nekako nije prirodno a ni normalno da takvo stanje traje u nedogled pa se moj optimizam prevashodno na tome zasniva.

Uostalom, istorijski je poznato da Srbi uvek pobedjuju, na kraju.
A kraj nije ni blizu, ni nama a bogami ni Amerima. wink 8)
Zato pamet u glavu, bez srljanja u neke nepromišljene sukobe, ne odustajati od evropskog puta i sačekati pravi trenutak. 8)
kajlo...osvrni se oko sebe,otvori oči jbt...kakvi bre ameri,kakva bre jevropa...m?
O čemu mi ovde zapravo talasamo?
SFRJ je bila probni poligon,u konceptu multinacionalne države funkcionisala je savršeno...pod čizmom ili ne-svejedno je...zloba i pohlepa prema bližnjem nas je i uništila...zato i ostajemo bez teritorija...shvati da ovde više nema mesta srljanju u nepromišljene sukobe,prosto rečeno...na sreću,dokazali smo sebi da smo samo jedno veliko polu-pismeno,zlobno,alavo i nekulturno stado...samo,teško nam je tu činjenicu prevaliti preko usta.
Skapiraj da za nas NE postoji nikakav evropski put...jer da smo podobni za normalan suživot sa drugim kulturama i nacijama,odavno bi bili u toj evropi...bez razaranja,bez ratova...
Osvrni se oko sebe i pogledaj koji ološi nas predstavljaju po svetu,
koji ološi nam sede u poslaničkim klupama...
Nadam se da si svestan da je cela ova situacija oko Kosmeta samo farsa...priprema za nešto mnogo ozbiljnije u skorijoj budućnosti.
Tužno je videti koliko smo ograničeni po pitanju globalnih problema..
veruj mi,to zlo koje nam bdi nad glavama se samo zove Amerika..
a i ti vrlo dobro znaš ko se krije iza te maske demokratije...
ali nije ni bitno,uostalom dobro ispregledaj koje su zone balkana NAFILOVANE radioaktivnom municijom u poslednjim ratovima,
raspitaj se koja je tada bila koncetracija radioaktuvnih supstanci u zonama dejstava a koja je koncetracija sada...raspitaj se koje materijale i minerale krije ta zemlja u zagađenim zonama...raspitaj se kome i koliko vredi prirodno skladište nuklearnog otpada u srcu evrope...veličine otprilike pola balkana...i gde smo mi u celoj toj priči...
PozZz! wink
A,da smo u svatove krenuli bez qrtza...krenuli smo..jbg.
I šta onda možemo očekivati zauzvrat...m?
Dobro smo mi i prošli u celoj priči... roll
e bre puzu pa pretera ga burazeru da znas ti kaki su oni drugi mi smo jos i dobri nego je problem vrlo jednostavan da je sve unisteno a da je nemastina najveci otrov koji moze da pogodi coveka jer lako je biti plemenit kad si pun ko brod a malo je drugacije kad si prazan, a devedeset posto je prazno i snalazi se kako zna i ume sto se tice amera e to je stoka ali ona prava pa ne mos ni da se naljutis na neko govedo a oni sto ih vode e to su zlikovci za koje je hitler mala maca

a sto se tice kosova ebem li ga opet smo mi popusili a ameri su izgubili pa kad okrenes svima supalj nos do ociju jer sad nema sanse da imaju uticaj kakav su planirali i tacno osta prazan prostor u njihovoj zoni uticaja

videcemo sta se desava dalje
Operacija MilosPrdni andjeo i dalje traje, odnosno usla je u svoju akutniju fazu. Bojim se da da ovo s Kosovom i nikada nije imalo previse veze sa Kosovom nego sa necim puno opasnijim, a sto se zove zelja za novom politickom preraspodelom sveta u cijoj se osnovi kriju namere prvenstveno za potpunom kontrolom svetskih energetskih kapaciteta, kao i ko zna cega sve jos. Imam snazan i nedvojben utisak da nam se Treci svetski rat ceri u lice....
I dalje sam optimista i mislim da i nece priznati.
A samoproglasenje nama nista ne znaci.
Znaci ostalo je da cekamo, Jako se nadam da ih nece priznati.
Kod mene "NADA" poslednja umire . rollroll
Ne daj, Bože... Unhappy
Ali mislim, da je ovo kao kugla snega, koja polako krece niz brdo i postaje sve veca i veca... Ako svet prizna nezavisnost, neka se pripreme, jer ce morati priznati nezavisnost jos nekima...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:35 am.