Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

sad kad nesto bolje razmislim daj da im ebemo kevu na komsisku foru pa da ne znaju sta ce jer kad malo bolje pogledas mi smo im sav komsiluk koji nesto vredi posto su crna gora i makedonija smuti pa prospi
I ja mislim da bi najjachi ekonomski udarac bio da im ukinemo nash deo tranzita za tozu.... 8)
ma ne samo tranzit nego i dalje po distributivnoj mrezi a tu bi nas podrzali rusi kinezi italijani mislim mafije sto oni da valjaju kad mozemo mi da izvozimo u eu
pa jebem mu kevu kad ne umeju politicari daj mi da poradimo ko za vreme tita kad je to bio nacionalni sport kad odes preko
ja sam skroz pogreshno glasao, normalno uvek sa vetjinom!!!

mogu li tiko da ponovim radnju???
ma najbolje da im sankcionisemo uvoz belog platna,pa da vidimo od cega ce praviti kape!
sad nesto razmisljam jebemmu mater pa ovo glasanje ne odgovara onom cedi zato sto je on od nos zavisan a ni onom tadicu jer se sastaje sa poslovnim partnerima u magli da ga ne provale al dzaba ima da zamolimo jakuze da srede stvari tamo de rusi ne mogu da dovate znas bre da ima deset miliona pravoslavnih japanaca bre eto mozemo sa njima da se druzimo i eto ti i tehnologije niske srednje visoke a mi cemo njima da valjamo sljivovicu oni to nemaju
a reko mi jedan pop da ima i pravoslavnih kineza jes da ih ima nesto vrlo malo u kini jedva nekih pet ses milijona jebem li ga sad sta mu je onda mnogo kad je to malo

a i kinezi imaju niske srednje i visoke tehnologije evo skoro su se nesto zajebavali po nebesima lansirali satelit pa ga onda oborili a ne znam koji ce im to djavo nego sad ameri videli od njih pa i oni poceli sve da kopiraju ko majmuni

lollollol
ebem li ga sad

Sto ti je co'ek Srbin... kak'a god da je prilika, on bi nesto da "opali".... twistedshock :D
Kume ja bi' da mi to ljemoko ... twisted
Tikice, lepo si ovo smislio. Kad bih mogla, glasala bih za sva cetiri predloga. wink
moze moze nije ti ovo demokratija mi smo posteni ljudi bre
Ja glasam da, pošto smo već podeljeni na dva dela, da se podelimo na što više delova. To je pod jedan. Pod dva da se poubijamo međusobno. To je i do sada davalo najbolje rezultate. Za naše neprijatelje...
Pod tri, da nastavimo da pričamo (najbolje po kafanama uz alkohol, kao i do sada) kako smo nebeski narod, najpametniji, najbolji i najlepši a kako su svi ostali kese, pederi i zločinci. Možda se na kraju svi useru i poveruju nam pa nas i upitaju šta da nam daju...
Pod četiri, strogo zabraniti bilo kakvu realnu analizu grešaka iz prošlosti (jer je poznato da Srbi nikad i niučemu ne greše) i još strožije zabraniti bilo kakvo smisleno i ostvarljivo planiranje budućih političkih poteza. Najbolje mi to rešavamo iz dupeta i pravo iz kafane...
Kao i do sad...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:52 am.