Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ja ne bih pristao ni na upoznavanje sa nepoznatom osobom a kamo li na sex...
Pa kako ce mo popiti kafu u Platou...... lol
... u suprotnim uglovima prostorije. Smile
Ne, ja cu dole, a ti gore...... 8) ili obrnuto lol
sad nesto gledam razmisljam jel bre burazeru sta ti je to ospbpm to kao neka spodoba sta li je cuma li je vampir li je dzaba ti burazere ne volim ti ja to ni na televiziju a kamoli da se upoznajem zajebi bre to pu pu pu daleko bilo ne primenilo se
shto da ne, samo onda bi morala da ima one ateste da je prohodnost sigurna... winkwinkwink
shto da ne, samo onda bi morala da ima one ateste da je prohodnost sigurna... winkwinkwink

Na sta covek misli cim se probudi........cccccc
Jok, ja volim samo poznate!

Najvise umetnice, pa sportiste i na kraju pevacice.
Turbo folk ne volem!
Smile

Na sta covek misli cim se probudi........cccccc

jutro dobro i tebi, a volim sve shto vole mladi, kako spreda tako i od pozadi... winkwinkwink
zavisi koliko je nepoznata...., sa nekim od 2 sata poznanstva sigurno ne....pa mi onda verovatno ni ne treba "atest za prohodnost".
wink
zavisi koliko je nepoznata...., sa nekim od 2 sata poznanstva sigurno ne....pa mi onda verovatno ni ne treba "atest za prohodnost".
wink

to netjem da negiram, ali znam da ja ponekad kad dobru zheMsku vidim bih istog momenta, samo netjem da joj stavim do znanja da ne ispadne posle ona "laka roba"... winkwinkwink
wink

to netjem da negiram, ali znam da ja ponekad kad dobru zheMsku vidim bih istog momenta, samo netjem da joj stavim do znanja da ne ispadne posle ona "laka roba"... winkwinkwink

Wau......sada ispade da ti znas sta je dobro..... lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:10 pm.