Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

samo je jedna cica na forumu, pronaćiće se sama wink

Sad sam se pogledala u ogledalcO, ufff, bas sam cica. lol Tongue wink

hahahhaah.....odi bwe,veci je izbor! Neka bira lol

O Micooooooooooo...............Micooooooooooooooooo...............
bem ju,dje sad!?
Cekajte, idem i ja!!!
Es dosla? Tongue
Ade sada i ti pred ogleMdalce pa nam javi esi i ti cicika....ae 8)
Cekajte, idem i ja!!!
a di da nađem toooooooooolkooooooooooo "ogledalce"?..................Smile))
ja bi uradio. neka nasledi penziju od mene.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Jana kaže...

u al ce da se ovajdishocklollollollollollollollollollollollollollollollollollol

umesto da se radujes nasoj sreci...

ne budi zla neutral

Jana kaže...

a izvini, ja sam trebala da se radujem NJENOJ sreci posto da bi nasledila nesto ti moras da si mrtav, sreca sreca radost

men uopste nije vazno dal se radujes ali muskarci imaju obicaj da odu pre svojih zena.

vidi nesreco, nasa ljubav je nesto neopisivo lepo i odavno smo se dogovorili da cemo se vencati tajno na nekom dalekom mestu i nasa deca i rodbina nece saznati sve dok neko od nas ne ode na neki lepsi svet. kao na filmu.

ja cu je zaprositi jednom na jednom divnom putu pod nekim divnim vodopadom, u trenutku kada nece ni sumnjati u moje namere.

i sta sad mene briga cijoj se sreci radujes mi smo zajedno srecni i radujemo se nasoj sreci i ja sam jako, jako tuzan da nisam bio deblji u mladim danima, jer bi me ona zapazila jos u skoli, pa bi to bio ljubav za ceo zivot. No, dobro je i ovako ja sam zahvala zivotu i u nedelju sam ja na redu da biram crkvu u kojem cemo se pomoliti zbog nase srece.

stvarno ne mogu vise elaborirati temu, gomilu ponuda, predracuna i racuna moram da raznesem, a moram i u banku da odem.

lajkuje ovo
penziju od braka ili od zaposlenja?

ja jos imam 15 godina. puno je u tri lepe.

Jana kaže...

jedino jos da zatrudnis pa da se vadis na ringishpil hormona sto zbog trudnoce sto zbog menopauze

mogu to da zamislim
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
Jana kaže...

ovo prevodis na licni nivo a nema potrebe, nadovezala sam se na tvoj raniji post, bilo je isprovocirano i MENI smesno jer je nelogicno da VI budete srecni da ONA nasledi tvoju penziju, mislim da bi nesto nasledio mora prvo neko da umre a kako ces da budes mrtav i srecan...ne nemoj da mi odgovaras, ne interesuje me

duso moja, o tome se razmislja sada a ne kada se bude umiralo. a jednom hoce, to jos niko nije izbegao.

zedlion kaže...

duso moja, o tome se razmislja sada a ne kada se bude umiralo. a jednom hoce, to jos niko nije izbegao.

Ja čula tamo u Nemačku se ne stari...tamo se poludi mrgreen
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
zedlion kaže...

Jednog dana cemo umreti, ali svih ostalih necemo, tako da je bolje misliti na njih
zedlion kaže...

pa kad vidis da si se presao sto je tesko da kazes zeznuo sam se nisam se lepo izrazio....eto o tome sam ja pricala pre neki dan...
Poslednja izmena Jun 12, 9:48 am od Lepa.
posmatrac82 kaže...

Jednog dana cemo umreti, ali svih ostalih necemo, tako da je bolje misliti na njih

mnogo cudan sklop reci jedva provalih sta si piso.....
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:14 am.