Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

dali moze da se nadje pravi prijatelj na netu .ili je sve lazno.sta mislite
Moze, ali treba biti i oprezan.... Mnogi ljudi ovde zive neke paralelne zivote. Oni ne lazu, ali u stvarnosti nisu ono sto su i na netu. S druge strane, mogu se ostvariti lepa poznanstva i prijateljstva, kao i sa ljudima koje upoznas na neki od tradicionalnih nacina. Ja imam lepih iskustava...
i ja imam lepih iskustavava zato me i zanima misljenja ostalih.lepo je druziti se sa nekim ali jos je lepse upoznati ga licno.ja sam dosta ljudi upoznala sa neta i mogu da kazem dasu svi bili onakvi kakvi su se i ovde poredtsvljali.imala sam srece
I ja sam imala srece...na svu srecu.... roll
Zavisi kako u koga, Ja sam samo jednom bila na okupljanju
upoznala par ljudi , vise nikad nisam isla na okupljanja
bilo mi je dovoljno i ono jedno da shvatim ko je kakav.
Izdvajam samo jednu zensku osobu koju sam licno tamo upoznala kao mnogo , mnogo OK i to je Marija_M. Sa ostalima
nisam toliko komunicirala ali sam zato i dan danas meta ogovaranja. Zato sam i na jednoj od tema otvorila slobodno
da mogu da me pljuju i oni koji me nikada nisu videli a velika
ih je vecina , bas onaj deo koji me nije video najvise jede G.. o meni. Tako da sto se mene tice Ja nisam za upoznavanja preko neta , cuvajte ono staro drustvo sto imate , neznate na kakve cete
naleteti. roll
I ja imam lepih iskustava. Smile Kada sam prvi put dosla na sajt, nikada nisam ni pomislila, da cu nekada upoznati bilo koga sa ovih stranica ali eto... Wink Broj tih ljudi je mali.
I ja imam lepih iskustava, a i upoznala sam neke drage ljude iz inostranstva, kao npr. ovu zlicu iznad wink
Ruke ti se pozlatile, kako si me lepo nahranila. Smile
Nemoj toliko da me hvalis, mozda se sledeci put usudim da isprobam neki recepAt za koji ipak nisam dovoljno vesta wink
Imas kandidata i na kome ces da ga isprobas, ti znas da on pojede sve zivo sto mu stavis pred nos.... lol Ako on prezivi od predoziranja, ondaK cu i ja da jedem. Smile
Upravu si, umesto pokusni kunic bice pocasni gost wink
Nemoj pre nego sto sastavi testament.. lol
skoro sam drpio jednu ribu sa neta

bar sam mislio da je riba

jedva sam zbriso
moze se naci prijatelj...
cak sa nekima se ni ne mora videti...

a onih 30 osoba koje sam uzivo upoznao su svi ok!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:23 pm.