Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

dosadilo nam je da se stalno dopisujemo sa pola lažnjaka na netu.
zato smo napravili naš klub koji se sastaje uživo. tu su uglavnom slobodne žene i muškarci i parovi od 35 do 55 godina. nalazimo se jednom nedeljno u vrlo lepom kafiću sa muzikom. ko je stvarno zainteresovan da nam se pridruži neka se javi na PP.
klub je tu da se zabavimo, igramo uz dobru muziku i upoznamo nekog zanimljivog. nema članarine, nema nikakvih uslovljavanja. plaćate samo ono što popijete.
subotom u beogradu za 40+
. . . tu su uglavnom slobodne žene i muškarci i parovi od 35 do 55 godina. . .

. . . a oway . . . a na šta se odnosi tih 40+ ?? rolllol
klub je na voždovcu

inače nije striktno 40+

to se više odnosilo na opšte stanje u beogradu gde uglavnom dolaze klinci i gde nema mesta za laganu muziku i igru.

otvoreno je za sve koji žele da dodju.
Yeaaah... QL! Bas sam se pitao gde cu sa drustvom proslaviti malu maturu! 8)
xaxaxaxaxaxa................................Smile))
Jel to + 40 temperatura u klubu ili ? Kuj će da dolaZi po tu vrućinu, ae kada se spusti na +25 , gledamo se lolwink
Jel to + 40 temperatura u klubu ili ? Kuj će da dolaZi po tu vrućinu, ae kada se spusti na +25 , gledamo se lolwink

pa zar nije jednostavnije da napraviš svoj klub 25+
i sakupiš istomišljenike.
vidimo se za 20 godina
he he he he he

vidimo se za 20 godina
he he he he he

Jedina mesta koje ces za 20 godina posecivati radi provoda ce biti Domovi zdravlja! 8) Patices od isijalgije, spondiloze i kostobolje, a jedini kokteli koje ces ispijati ce biti vitaminske muckalice B i C vitamina.
HE HE HE HE wink

Ne diraj mi Mirku, tetka... Nije njena krivica sto se na tebe sada dizu samo smezurane kite koje su zagazile u petu deceniju zivota.
Pod uslovom da mogu da se dignu... roll
Mirka, ovaj... khm... Sta ti je to... ovaj, u ustima?
Zini da ti stavim...upsss...htedoh reci kazem lolTongue

Nemoj slucajno da si mi izmenio reci, znam te manijace lollol
zato smo napravili naš klub koji se sastaje uživo. tu su uglavnom slobodne žene i muškarci i parovi od 35 do 55 godina. nalazimo se jednom nedeljno u vrlo lepom kafiću sa muzikom. ko je stvarno zainteresovan da nam se pridruži neka se javi na PP.
klub je tu da se zabavimo, igramo uz dobru muziku i upoznamo nekog zanimljivog. nema članarine, nema nikakvih uslovljavanja. plaćate samo ono što popijete.

I........ ..tu se samo muzika slusa i pije.........? Ma nije to za mene .......ionako sam mlada rolllol

I........ ..tu se samo muzika slusa i pije.........? Ma nije to za mene .......ionako sam mlada rolllol

i platjash samo ono shto popijesh, sad ako si stipsa, mozda taj lokal i nije tako losh... winkwinkwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:54 am.