Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko ste izgradjeni kao licnost i imate li dovoljno samopouzdanja????Da li neko moze da Vam ga narusi????I da li ste progutali mnogo situacija dokk niste sebe uzdigli do vrha????

Mislim da ova tema moze biti zanimljiva i nositi uz komentar neke primere iz svakodnevnice!!!!!!!
Kada vec stignes do trona_____ kompletna si licnost,
svoja na svome..... 8)
Licnost se gradi kroz zivot, i tako stice samopouzdanje. Covek
koji ne veruje sebi, ne moze ni drugima. Da li mogu da ga naruse,
pa pokusavaju, ali slabo im to nesto ide. Vrlo rano sam se osamostalila, ocvrsla..... ne rusi se to lako!
Koliko mora da bih opstao i ako covek jeste krojac svoje sudbine ipak sve ne zavisi od njega, i dalje se ucim i dalje sticem samopouzdanje za neke stvari.
Biti do kraja izgradjen kao lichnost znachi, po meni, biti dosledan sebi.
Samo, ne treba preterivati.
Uostalom Oscar Wilde je jednom rekao (parafraziram): "Doslednost je utochishte nemashtovitih ljudi."
wink
Licnost se gradi kroz zivot, i tako stice samopouzdanje. Covek
koji ne veruje sebi, ne moze ni drugima. Da li mogu da ga naruse,
pa pokusavaju, ali slabo im to nesto ide. Vrlo rano sam se osamostalila, ocvrsla..... ne rusi se to lako!

Potpuno se ishtar slazem sa tobom,ne daj da ti ga iko srusi ono sto si gradila godinama...............znas i sama koliko vredis Tongue
svoja na svome..... 8)

Sa ovim se slažem!
Veoma sam izgradjen ali mi nemoj verovati samo na reč. roll 8) arrowSmile
Veoma sam izgradjen ali mi nemoj verovati samo na reč. roll 8) arrowSmile

Kajlice sta si to izgradio????
"ocean"

svoja na svome..... 8)

Pametno moje 8) lol
imam samopouzdanja na pretek...i što god moja glava zamisli, nemam predrasuda za akciju..1
samo naprijed prema svome cilju!

gradnja ličnosti=uspjeh+neuspjeh
Ne verujem ni sebi ni drugima,i o5 tvrdim da nije do mene :? Vec do drugih,prema tome...dabome twisted
imam samopouzdanja na pretek...i što god moja glava zamisli, nemam predrasuda za akciju..1
samo naprijed prema svome cilju!

gradnja ličnosti=uspjeh+neuspjeh

mislim da je tvoja formula pravi odgovor na pitanje
Koliko ste izgradjeni kao licnost i imate li dovoljno samopouzdanja????Da li neko moze da Vam ga narusi????I da li ste progutali mnogo situacija dokk niste sebe uzdigli do vrha????

Mislim da ova tema moze biti zanimljiva i nositi uz komentar neke primere iz svakodnevnice!!!!!!!

Nekako mislim da pitanja nisu baš najbolje postavljena. Svako se celog života izgrađuje kao ličnost. Nema "neizgrađenih ličnosti". Naravno, postoji razlika u kvalitetu "izgradnje". Svaka kvalitetna osobina kao što je npr. samopouzdanje ima i svog nekvalitetnog blizanca kao što su npr. arogancija i bezobrazluk. Ljudi su skloni često da mešaju kvalitetne osobine sa njihovim blizancima a to je naročito slučaj kad procenjuju sami sebe...
Svako samopouzdanje, makar kakvo bilo, moguće je ponekad narušiti...
Ovo poslednje posebno nisam razumeo. Ne mislim da sam sebe uzdigao do nekog vrha, niti za kakvim vrhom težim...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:50 pm.