Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li je moguce u danasnjem svetu nestati, ostati anoniman, ili svaki vas pokret se moze pratiti, samo ako neko ``veliki`` to pozeli?

Pogledajte rezoluciju ove kamere! Moze se identifikovati barem 50% lica sa slike!

(http://gigapan.org/viewGigapanFullscreen.php?auth=033ef14483ee899496648c2b4b06233c)
P.S.: Ko prvi pronadje osobu sa slike, postavlja sledeci zadatak!

(http://www.fotorola.com/uploads/c112ba6f9b.jpg)
Bitere, prso si brate lollollol
Ja ne razumem kako se igra ova tema roll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Nije on Čiko, on je Zagor(ac) TongueTongueTongue
Nikada se nije moglo sakriti ako "veliki" poželi da zna šta radiš.

Ja koristim princip da se ne stidim ničega što radim pa je jednostavije da me pitaju šta ih interesuje.

btw . . . tražena ličnost stoji malo ispred snimatelja sa ogromnim objektivom i crvenom beretkom u prolazu između redova. Wink
Hah, i ti imas profesionalnu deformaciju koja pomaze brzom pretrazivanju u vidnom polju? wink

Da, bas imam teoriju da ce se razvojem tehnike za spijuniranje i pracenje, ljudi se braniti ne skrivanjem.
Promiskuitet i golotinja na javnom mestu ce postati opste prihvacena norma, kao i vodjenje ljubavi na ulici, kao sto se danas na pr. ljubi na javnom mestu... wink
Upotrebio sam logiku. Prema uglu osobe na kropovanom delu sam suzio fotografiju na deo gde bi osoba trebala da se nalazi.

Kako ko, neki će imati potrebu ili "potrebu" za sakrivanjem.
U svakom slučaju, ono što se poslednjih 1000-2000 god. sa podozrenjem zove promiskuitet, desecima hiljada godina je bilo normalno ponašanje.

Što se tiče vođenja ljubavi na ulici . . . pored ovoliko navijačkih grupa . . teško. lol
Aha...a aj i dalje ne znam gde da gledam oopsoops da vidim tog ciku roll
Nađeš dirigenta i zamisliš da ima rep koji se prostire do 12. reda. Wink
Slika sa Obamine inauguracije je slikana sa fotoaparatom-robot sa 174 mega pixela.To je oko 300 puta vise nego ih ima prosečan fotoaparat. Sa jednom fotografijom možeš obuhvatiti milion osoba u jednoj datoteci i to tako da svaku osobu potpuno identifikujes!!!

Sto znaci, nema skrivanja ali samo ako si im interesantan. Nemamo mi tu tehnologiju jos uvek, na srecu.

twistedwinkTongue
Mozete li se igde sakriti, a da vas Google ne vidi?

Vidi ovo: http://maps.google.com/help/maps/streetview/

i procitaj ovo: pa da vidim gde ces se sakriti... lollollol
Neko od gore vidi sve winklol
Sateliti su čudo....a možda njima upravljaju marsovci shockshock

Meeesiiim još malo paranoje nije na odmet TongueTongueTongue

p.s. ja još tražim čiku oopsroll
Milane, dok sam gledala prvi link setim se vesti na tv-u gde kazzu da je britanka uhvatila muzza u preljubi putem te "naprave" koju si nam linkovao... Kad ono to drugi link... hahahah Smile

Ne mozz' covek na miru ni da se shvalera... shock Kuda ide ovaj svet... lollol 8)
Za ozbiljnog goniča, nisi se mogao sakriti ni pre 100 god. Nije spas u tome da se sakrivaš, spas je u tome da ne padaš u oči...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:49 am.