Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

VI ME NE RAZUMETE? JA NEMAM USTA ZA VASE USI???
Da znas da si u pravu! Tongue Ja tebe nista ne kapiram Tonguetwisted
Ako nesto kazes.... mozda te i razumemo, sta mislis? 8) wink
VI ME NE RAZUMETE? JA NEMAM USTA ZA VASE USI???

Neshvaceni genije shock A sto se dernjas po forumu? Mislis i da Te ne cujemo?
A mozda nema ni usi za nasa usta...... wink
ishtar AKO SE ZAMISLITE I RAZMISLITE MOZDA I RAZUMETE STA SAM VAM REKAO !!!! VI GLEDATE PREMA GORE KAD TEZITE PREMA UZVISENOSCU, A JA GLEDAM DOLE JER SAM UZVISEN!
ja gledam prema gore kad hoću da proverim da li sam dobro obrisala luster.................Smile))
ja gledam prema gore kad hoću da proverim da li sam dobro obrisala luster.................Smile))

vickasto za takvu i toliku guyicu...NISAM NI POMISLIO DA CES SHVATITI MOJE RECI
ishtar AKO SE ZAMISLITE I RAZMISLITE MOZDA I RAZUMETE STA SAM VAM REKAO !!!! VI GLEDATE PREMA GORE KAD TEZITE PREMA UZVISENOSCU, A JA GLEDAM DOLE JER SAM UZVISEN!

Owaaay . . . a zaboravio si da pomeneš kako si i vrlo umeren, odmeren i skroman.
Uzvisen nema potrebe da ga slusaju, niti da mu se klanjaju...
Uzvisen je savrsen i treba da prasta grehe svih drugih je oni nisu savrseni...
E pa sad i ti zezaš. Dečko je uzvišen samo izgleda da je ostalo još malo visine koju još nije dohvatio. Kad i tamo stigne, biće kako si ti rekao. Što bi rekli, svetac-pripravnik... lollollol
E pa sad i ti zezaš. Dečko je uzvišen samo izgleda da je ostalo još malo visine koju još nije dohvatio. Kad i tamo stigne, biće kako si ti rekao. Što bi rekli, svetac-pripravnik... lollollol

dodao si ono sto ja nisam hteo napisati!

lol
Uprkos tome što sam ja jedan od najobzirnijih i najpažljivijih ljudi na ovom sajtu, uvek me navučete da kažem ono što inače ne bih...
lollollol
[quote="letach"]ishtar AKO SE ZAMISLITE I RAZMISLITE MOZDA I RAZUMETE STA SAM VAM REKAO !!!! VI GLEDATE PREMA GORE KAD TEZITE PREMA UZVISENOSCU, A JA GLEDAM DOLE JER SAM UZVISEN!

Verujes da vise ne gledam prema gore.... 8)

Owaaay . . . a zaboravio si da pomeneš kako si i vrlo umeren, odmeren i skroman.

NE DRAGA MOJA JA NISAM NARCIS NITI COVEK KOJI SVE ZNA, MALO BOLJE RAZMISLI STA SAM HTEO DA KAZEM, NPR. SAMO SE SKROMNOST STICE SAVIJANJEM A NE DIZANJEM GLAVE, PA I NOSA KA NEBU, DA MALO UPROSTIM.......
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:38 pm.