Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

evo, bako, ću se držim za...................... mUdAratori i zbog RADI toga je moja anonimMALnos'...........tj.............. dErekcija zagarantovana...............Smile))

Micu za podprTZednika. lol
evo, bako, ću se držim.......................Smile))

(ovo je tema o anonimnosti i radu moderatora, zar ne?)

jes...................... mUdoratori radU kako radU i zbog RADI toga je njina anonimnos'...........tj.............. diskrecija zagarantovana...............Smile))

mico ja ti veceras garantujem anonimnost
niko sutra nece znati da si bila sa mnom
Ti si bako opasna. cry :? wink
Zakucaće i tebi vuk na vrata, jednom.... rollarrow 8)
A onda će biti..., bako bako a zašto su tebi tako velike uši..., bako bako a zašto su ti zubi tako oštri, i tako. twistedwinklol
evo, bako, ću se držim za...................... mUdAratori i zbog RADI toga je moja anonimMALnos'...........tj.............. dErekcija zagarantovana...............Smile))

Micu za podprTZednika. lol

Zlico, nemo da mi skreKEćeš saS temU.................. će nas baka obriše ki gumicom...................... jo5 gumica................. e bako, bako....................Smile))
A sta ce baki gumiTZa? Smile Pa ona je vec u godinama bwe. lol
ma pusti prolupala baka, uFatiJo je neopiŠljivi stra od onih južnih i severnih bolesti...........tzv. spolnih....................Smile))

ebaće nas baka kad ovo pročita, ima doživotno da me obriše.......................Smile))
I ja sam u godinama pa šta mi fali :?: roll
ebaće nas baka kad ovo pročita, ima doživotno da me obriše.......................))

Mislis da ce se setiti kako se to radi? lol
I ja sam u godinama pa šta mi fali :?: roll

Pa fali ti memorija, cim pitas sta ti fali. lol
a da ugradimo kajli memorijsku karticu, a?...........................Smile))
Taj posao cu da prepustim tebi. Ja ne smem da pipam za kajlu. lol
ma pusti prolupala baka, uFatiJo je neopiŠljivi stra od onih južnih i severnih bolesti...........tzv. spolnih....................Smile))

ebaće nas baka kad ovo pročita, ima doživotno da me obriše.......................Smile))

ima ti dozivotno da robijas lol
To ti je kao kad "uvatiš" za žicu visokog napona. rollSmile

Da kucnem u drvo da zlo ne čuje ali memorija me za sada odlično služi. 8) Da me sve služi ko memorija..., gde bi mi kraj bio. winkrollshock
eto ti ga sad................. znači ima nešto preče od kartice....................... da nije onI ViP preAparat......................Smile))
eto ti ga sad................. znači ima nešto preče od kartice....................... da nije onI ViP preAparat......................Smile))

i sada ti mi verujemo da si stvarno mislila VIP...i da ti slovo E na tastaturi ustvari radi...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:46 am.