Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kada nekoga zelis, i to ostvaris na pravi nacin. Kada sebe predstavis onakvim kakav jesi, uspes da devojci probudis tamnu stranu, i osetis da si je opustio i da ti veruje, i da ide do kraja, i ako zna da gresi!!!
. . . recitacija ili monolog? lol
Koja je tamnica tamnija od vlastitog srca? Koji je tamničar neumoljiviji od nas samih? … onda shvatim da ništa nije izvan nas….da je svet percepcija onakva kakvu je mi vidimo i da mi sami postavljamo granice što je moguće, a što nije…….. ….zapravo na kraju i pamtimo samo ono nesvakidašnje…,a nesvakidašnje je sve ono kad smo se ohrabrili preći naše unutarnje granice….. zašto je to katkad tako teško?? zašto sami sebe kočimo u nastojanjima da budemo sretni??
Koja je tamnica tamnija od vlastitog srca? Koji je tamničar neumoljiviji od nas samih? … onda shvatim da ništa nije izvan nas….da je svet percepcija onakva kakvu je mi vidimo i da mi sami postavljamo granice što je moguće, a što nije…….. ….zapravo na kraju i pamtimo samo ono nesvakidašnje…,a nesvakidašnje je sve ono kad smo se ohrabrili preći naše unutarnje granice….. zašto je to katkad tako teško?? zašto sami sebe kočimo u nastojanjima da budemo sretni??

šetjeru,a eL mOžesh barem da sE setiš kO e napico ovo shto si postovaLa...m??? rolllol

Bravo Corinna lepoto!!!
Ko je razumeo, svaka mu cast. Znas onaj rad kada zena izadje u grad da se provede, i zauzme stav "Ajde smekeri, zavedite me"! I onda ti pridje neki indijanac (dezurni zavodnik roll ) i pocne da ti prica price koje si cula 100 puta. E, a onda naidje muskarac za koga u startu znas da je za tebe pogresan i da ces se sutra kajati jer si se sebi zaklela "Ma nikad vise", ali je direktan i prodoran! Ne laze te i kaze ti da je izbor tvoj, ali osecas da te stvarno zeli i osecas se kao zena!!! To je potpuni dozivljaj, spontan i pun varnica!!!
"Teska tema za utorak ujutro!"

A.C.
Kada nekoga zelis, i to ostvaris na pravi nacin. Kada sebe predstavis onakvim kakav jesi, uspes da devojci probudis tamnu stranu, i osetis da si je opustio i da ti veruje, i da ide do kraja, i ako zna da gresi!!!

Ima nas raznih......sto jes' jes'..........
.Ja ne gresim nikada!! :D :D

ti si sad zhena bez greshke ili si bezgreshna???

ja znam ko je idealan, a za ostalo tju se snadjem tjutnjom...lol... winkwinkwink

ti si sad zhena bez greshke ili si bezgreshna???

ja znam ko je idealan, a za ostalo tju se snadjem tjutnjom...lol... winkwinkwink

moze i tako Binicu.......a sto se teme tice ne razgovaram sa neiskusnima! lol zato se nedam ni pogresiti.. winkwink
samo se ti nedaj, a nisam ni sumnjao da si laka roba...lol... winkwinkwink
samo se ti nedaj, a nisam ni sumnjao da si laka roba...lol... winkwinkwink

8) 8) 8) 8) 8)
S' obzirom na obzir, ako se uzme u obzir nijedan obzir s' obzirom na obzir, ne dolazi u obzir.......! winkwink
S' obzirom na obzir, ako se uzme u obzir nijedan obzir s' obzirom na obzir, ne dolazi u obzir.......! winkwink

s" obzirom na obzir, s" na-na s",a zato smo teshki, ili prodajemo mooda pod bubrege...lol...
winkwinkwink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:09 am.