Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

sad cu ovi dana da pazarim nova kola al sam napravio klasifikaciju pa to znaci da necu da kupujem nikaka americka kola, ondak necu ni nemacka, necu ni italijanska, necu ni engleska, necu ni francuska kola da kupim pa sam sad malo u dilemi de cu da idem da pazarim auto pa sad ako ima neko ideju da malo pripomogne oko izbora
Od evropatriota ostao Ti spanski SEAT, al' to je, u stvari VW, dakleM spanci pod nemackom cizmom.

Moz' da biras i izmedju SAAB i Volvoa, ne moz' da pogresis.

I braca Rusi prave solidna kola, a poslednjih godina ih i malo osavremenili.

Ako ne volis da Te boli glava zbog konzerve, kupis Toyotu, s ni drugi Japanci ne zaostaju mnogo.

Isto to, sada vise ne i za manje pare, nude i Koreanci.

Moz' nesto da nadjes i u Indiji (al' nji'ovi automobilcici su mali), a i u Kini za male pare, malo ces i da se vozis...

Jbt... stvarno Ti nije lako... Smile
Pa lako, nadji ribu sa dobrim kolima, pa ne moras da se trosis uopste. lollol
S'a je Tebe? Vi's da co'ek ne trazi dobra vec patriJotska kola. I jos, umesto da jednom plati, morao bi stalno da odradjuje.... Smile

Ne slusaj je, Tiko, nije razmislila... SmileSmile
Paaaaa, gledajte to kao dugorocni kredit. lol Ako mu je tesko da odplacuje taj kredit, neka se o'ma obesi. lollollol
Naravno da je tesko. Co'ek treba da tuca zato sto oce, a ne zato sto mora... OndaK nema gusta... SmileSmile
Naravno da je tesko. Co'ek treba da tuca zato sto oce, a ne zato sto mora... OndaK nema gusta... SmileSmile

P.S.: bolje da on tuca, nego da njega tucaju za kamate... Tongue
A 'el on to reko da ce d' uzme kredit? Ne'e tika glup.... Smile
Ti bas resila da mu uvalis paket aranzman... ribu s kola... Smile
A co'ek lepo pit'o koja kola da KUPI...Smile
Zao mi ga da se vozi sam. lol Ovako ubije 2 musice u jednom zamahu. lollol Tztztzt, muskarci nEste ni malo prakticni. Smile
Moj savet , igraj nagradnu igru Coca-Cola i dobices
"FICKA " winklollol
Moj savet , igraj nagradnu igru Coca-Cola i dobices
"FICKA " winklollol

Kak'i s' Ti to patriJota? Da pije amerikansku kabezu i da ga nagr(a)de 'talijanskom konzervom na tockovima... Pa rek'o co'ek da nece....
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:10 am.