Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Želim da čujem samo pohvalne komentare za igru šampiona. Ostale zlobne i zavidne ću zanemariti... lollollol
Ponosan sam sto sam bio sinoc u hramu kosarke uz svoj klub,nakon sinocnog izdanja ni final-8 nije daleko.Pokazali smo Evropi kako se igra kosarka i kako nasa publika zna da se gospodski ponasa.Zahvaljuci PARTIZANU -Pionir je nazvan "Crkva kosarke"a Beograd je dobio -BEKOS-Beogradske-kosarkaske-svecanosti-O Partizane -volimo te -tebi verni -tvoji grobari!!!

PARTIZAN -SVETO IME :D
Sve pohvale kosarkasima PARTIZANA.
svaka vam dala grobari!!!

neka neshto i vi znate, pa mi drago zbog srpske sportske natzije!!!
Tako vas volim, to je duh...
Aemo sad svi spontano...
PAAAARTIZAN, PAAAARTIZAN... lol
Spontano mogu samo da vam cestitam .
Cestitamo :D
Tako vas volim, to je duh...
Aemo sad svi spontano...
PAAAARTIZAN, PAAAARTIZAN... lol

uaaaa!!!
Gde su bre ovde partizanovci? Oleeee... roll :?: roll

sigurno slave 8maart... i naravno... 8) 8) 8)
Nakon sinocne pobede u Istanbulu i casa kosarke koje je PARTIZAN odrzao u istoj hali u kojoj je postao prvak Evrope 92 god.dosli smo do tacke sa koje se vidi final-8.Ocekujem da protiv Panatenaikosa ,Pionir explodira u zelji da se domognemo mesta,koje nam po kvalitetu pripada.....
pobedu cu obeleziti prikladnim stihom:"Na svetu nista lepse,ne moze da postoji,nego sto je nasa ljubav,prema crno-beloj boji"
lol Naravno da 8) mora da preovlada u sredu,ne smemo dozvoliti da izgorimo u zelji 8)
Pocetkom ove sezone samo najsmeliji su prizeljkivali da se Partizan probije do zavrsnice Lige sampiona u konkurenciji klubova ciji mnogi igraci imaju godisnju zaradu vecu nego sto je Partizanov godisnji budzet. Danas je to sasvim realna i ostvarljiva zelja.

BRAVO MOMCI, i hvala vam!

sigurno slave 8maart... i naravno... 8) 8) 8)

Evo nas, evo nas!
EFES -PARTIZAN

Aemo sad svi...

PAAAARTIZAAN , PAAAARTIZAAAN....

lollollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:36 am.