Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Promena odnosa podele kucnih poslova dovovdi do vise seksa.
To je zakljucak upravo obavljene naucne analize.

Danas prosecan (emancipovani) muskarac obavlja 2x vise kucnih poslova nego pre 40 godina. Provodi 3x vise vremena sa svojom decom nego sto je to cinio njegov otac.

Podela kucnih poslova je ujedno pospesio i harmonicniji bracni odnos, a sto je dovelo do vise seksa.

Po psiholozima, zene se osecaju prihvacenijim uz muskarca koji pomaze u domacinstvu, a time upravo sama zena oseca vece zadovoljstvo svojim seksualnim zivotom.

Kucni poslovi kao zaloga stabilnog braka?

Muskarci, pomazete li u kuci?
Ovo su ti ipak balkanci 8) pa i ono malo sto nesto pomaze
stid je da prizna lolwink
Kako se god okrene, opet dodjosmo do sexa lol
Uh što se moja draga pali kad sam u kuhinjskoj kecelji i ................ winkwinkwink
Kako se god okrene, opet dodjosmo do sexa lol

Pa znas, kada joj pomazes, ona se ne umori, a kada je odmorena, ionako je prava vragolanka...
pa...
Onda se ja umorim!
wink
"bossba" Uh što se moja draga pali kad sam u kuhinjskoj kecelji i ................ winkwinkwink

Pretpostavljam da ispod kecenje nemas nista........... lollol
A, kada ga nadjem ja cu vas obavestiti...xixixixi...
Mozhe se naci...

...tu il tamo...

wink
Trazim ga, trazim ga...

Imash ga ovdje,yes' debeo,tjelav i dooobro ruzhan ,al' pere ,pegla ,usisava i tako.... lol 8)

Ja nE vOlEm bwe tE pOsLitJe s'o yeS-Yes ..... wink
. . . Danas prosecan (emancipovani) muskarac obavlja 2x vise kucnih poslova nego pre 40 godina. Provodi 3x vise vremena sa svojom decom nego sto je to cinio njegov otac.

Podela kucnih poslova je ujedno pospesio i harmonicniji bracni odnos, a sto je dovelo do vise seksa.
. . .

Jel'?

A kako se u tu roze slikicu uklapa fakat o broju razvoda pre npr. pomenutih 40 godinica i danas? A? Wink

Nešto meni to "istraživanje" deluje kao naručena afirmativna pričica na (pre)malom statističkom uzorku.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:39 am.