Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

U cemu se ogleda hrabrost jedne zene?
Sirok pojam , zaista.... bar da si naveo neki primer 8)

samo da se razbudim... pa cu hrabro da pokusam da odgovorim lolwink
Nemam primer.
Kod muskaraca obicno steknem sliku posle par razgovora, ali sa zenama se uvek prevarim.
One koje mi se cine hrabrim, na kraju ispadnu manje hrabri, a neke druge koje cenim da su plasljive, ispostavi se da imaju neku ogromnu, cak mozda ponekad irealnu hrabrost.

Znaci da li ste vi zene hrabre?
U zivotu, poslu, ljubavi, svemu?
Sustina moje kretenske licnosti ogleda se u cinjenici da sam od rodjenja bila prilicno polupano dete.U porodilistu, doktori su mislili da sam Indijanac, jer sam imala toliko kose da su mi bez problema mogli napraviti ciroki! Ispostavilo se da nije rec samo o pukoj slucajnosti, jer sam celo svoje detinjstvo bila razbojnik. Cekic, noz i puska su mi bile omiljene igracke, da ne kazem alatke, a koristila sam svaku novu lutku za svoje obrede zrtvovanja u blatu. Sada sam izrazito komunikativna, volim ljude vise od svega, iako su vecina djubrad, mada i sebe cesto vidim u toj kategoriji, ali realno gledano sebe volim najvise. O ne , nisam narcis. Da bih se na nekog naljutila mora bas gadno da mi se zameri, ali ako se to desi, samo cu jedno reci; volim da se svetim. Ne volim da ostavljam neplacene racune i stvari neresene,sto ne znaci da ih ne ostavljam al' moja rec ipak mora i bice poslednja. U sustini sa svima mogu odlicno da se slazem i uklopim samo je pitanje da li ja to hocu. Na svaku temu mogu da diskutujem, cak to i volim, i posedujem stav sto se svega tice. Nisam ja posisala svu pamet sveta, jednostavno volim rasprave i ne mora da znaci da sam uvek u pravu, mada to obicno biva, ali u svakom slucaju postujem tudje misljenje. Vecito nesto razmisljam, a onda uradim potpuno desetu stvar, cesto i sebe iznenadim. Volim da radim stvari koje se u odredjenom trenutku ne ocekuju, na svoj nacin da prkosim, odskacem i da se glupiram. Tvrdoglavost ume da bude i vrlina. Lol. Ne volim vecito skenjane, smorene ljude, koji nikad nisu za akciju, zivot je za uzivanje i treba ga sto bolje iskoristiti. Cesto ja u tim svojim uzivanjima i preterujem, ali…koga briga, kad si mlad! Kada je merak u pitanju sve cu uciniti da ispunim svoj cef. Nikad nista ne obecavam, jer obecanja ne ispunjavam, ali ucim da budem odgovorna. Ali sam zato izuzetno pouzdana i osoba od poverenja. Smile, duhovitost je osobina koju pored iskrenosti, ali brutalne iskrenosti najvise cenim. Smesni su mi ljudi koji ne kontaju salu i koji isto tako ne umeju da private salu na svoj racun. Ja u principu nikad ne lazem, jer za to nemam potrebe. Prijatelje volim vise od svoje porodice, za nih bi apsolutno sve ucinila. Cak bi i obecanje ispunila. Ali ipak generalno nikome ne verujem u potpunosti, jer znam da u sustini mogu samo na sebe da se oslonim.  Muzika je jako bitna u mom zivotu. Bez muzike world wouldn’t be the same. Oduvek sam zelela da sviram bubnjeve, jbg, nije bilo vremena, pa se moram zadovoljiti time sto baratam dairama genijalno. Nikad nije kasno…Volim da verujem u to da lepo pevam. Pevam ko zmaj!(onaj is crtaca) Ako nista drugo, bar znam da igram, bavila sam se raznim plesovima. Konje, prirodu i putovanja obozavam. Brzu voznju, kola i motore isto tako, exremne sportove i sve sto dize adrenalin i sto je nekonvencionalno. Oduvek sam zelela da budem poznata po necemu sto cu izmisliti, a to ce biti novo i revolucionarno, jos nisam smislila sta…Kao sto se da videti iz prilozenog, volim da pricam o sebi i mogu ovako do beskonacnosti. No, dosta i previse.......
Upravo procitah ovo na Myspace........

Maya the Nymphomaniac

Nije lose, zaista! lol
Nemam primer.
Kod muskaraca obicno steknem sliku posle par razgovora, ali sa zenama se uvek prevarim.
One koje mi se cine hrabrim, na kraju ispadnu manje hrabri, a neke druge koje cenim da su plasljive, ispostavi se da imaju neku ogromnu, cak mozda ponekad irealnu hrabrost.

Znaci da li ste vi zene hrabre?
U zivotu, poslu, ljubavi, svemu?
ž

hmhmhm...pa, da ti kažem nešta na ovo....
hrabrost je različita i individualno se manifestuje od samog recimo "cilja".
da budem jasnija...dakle, ja ipak smatram da žena mora prije svega biti odlučna u životu, i imati jasnu sliku pred sobom...znači ako želim nešta jako, ali baš goruče jako da ostvarim idem do kraja, e, sad jel to znači biti hrabar...recite mi vi!!! roll
Mrzi me da repliciram licnu prozivku,
pa sam obrisao post.

/moderator/
Za mene je Orijana Falaci olicenje hrabre zene!

Svojim pisanjem probudila je paznju ne samo citalaca, vec
celokupne svetske javnosti.
Gde god da je bilo "gusto", bila je Orijana Falaci, ta opaka,
bezobrazno hrabra zena koja je izludjivala najvece mocnike
sveta. U Bijafri, na Bliskom Istoku u Izraelu.
Spanski toreador El Kordobez je opisao: "Ona upotrebljava reci
kao sto bik upotrebljava rogove"
Knjiga "Pismo nerodjenom detetu" izazvala je burne reakcije.
U njoj je iznela licnu dilemu: materinstvo ili profesija?
Opredelila se za profesiju, zbog cega su je mnogi osudili.
Nije se nikada udala. Imala je poseban pogled na svet, na zivot.
Mnogi je nisu voleli, ali su je cenili i plasili se.
Narocito mocnici kojima ni kada je s njima bila prijatelj, nije
oprastala grehe koje su pocinili koristeci svoju moc.

Za izuzetno hrabre zene smatram samohrane majke, koje same
podizu svoju decu. To nisu zene od karijere kao Orijana Falaci...
Pa, lakše je biti žena od karijere nego domaćica i majka. Ne bih da ti teram kontru ali Orijana Falači je bila nešto poput žabarskog Šešelja. Ambiciozna, beskrupulozna, bezobzirna i uglavnom je sejala mržnju...
Sorry za moje mišljenje...
Nemam nista protiv, svako ima pravo na svoje misljenje.
Samo mi reci da li bi to mogla bilo koja zena, naravno da ne.
Prema tome, imala je hrabrosti.......
Podredila je zivot karijeri, i ostace zapamcena ipak!

Licno sam za drugu varijantu hrabrosti, suprotnu njenoj, ali
eto navedoh je kao primer.
Lako je biti hrabar na taj način.
Lako je biti hrabar kad si sam, zato i nije imala decu.
Lako je biti hrabar kad imaš novac i podršku.
Ne znam, nešto ne cenim te preambiciozne žene. One su bez obzira na moguću inteligenciju, uticaj i moć, uglavnom vrlo nesrećne i sklone da svoje frustracije šire kao zlo na okolinu...
Koliko sam citala o njoj, bas nije bila omrazena, naprotiv...

imali su neko strahopostovanje pred zenom cije su reci kao

rogovi, zenom pred kojom su klecali svi.

Nikada nije mogla karijera i porodica zajedno, mnogi brakovi su pucali bas iz tih razloga.
Ako mislis na ovo kolutanje ocima ispod tvog posta, to je iz drugog razloga. Nisam mislila da ti nisi bila u pravu.
Nego , jedan clan je hteo videti nesto na ovoj temi i nije je mogao naci.
Pa sam je ja nasla i postavila bzv ta tri smajlija cisto da bih izbacila temu.
U redu? 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:23 pm.