Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

" On je dobro gradjen, snazan, dobro se oblaci, ponekad me smekne ili pogleda......ali.....to je drug mog decka / muza. "

Da li vam se dogodilo ili ste bile u situaciji da zelite da imate sex sa najboljim drugom vaseg decka / muza ( ili uopste bilo sta sa njegovim drugom ) ?
Ja nisam bila u takvoh situaciji. Kada volim ja volim samo jednog i tu nema mesta za nekog drugog, posebno njegovog druga.
A, i zbog sebe.
Jer kao kada volim samo jednog , tako postujem i sebe, da ne dozvoljavam da padnem tako nisko.
Znaci, kada imam decka kog volim, ne postoje nikakve sanse
pa da je ne znam ko u pitanju, a kamoli drug!
Mila Witny,pa ti tesko odustajes!
Dal` smem da Ti dam savet?Hvala...
Ovakve teme su bile vec,podsecas me na jednu devojku koja je otvarala slicne,izgnana je sa sajta i sada luta elektronskim prostranstvima,kazu da je vecina tema kopirala sa drugih sajtova.
Zapamti ovaj savet-Ovde se samo originalnost trpi,kakva god bila.
Topli pozdrav Tongue
Mila Witny,pa ti tesko odustajes!
Dal` smem da Ti dam savet?Hvala...
Ovakve teme su bile vec,podsecas me na jednu devojku koja je otvarala slicne,izgnana je sa sajta i sada luta elektronskim prostranstvima,kazu da je vecina tema kopirala sa drugih sajtova.
Zapamti ovaj savet-Ovde se samo originalnost trpi,kakva god bila.
Topli pozdrav Tongue

Dragi Tirkiz,
ja ne znam da li je bila ovakva tema ili slicna, druga stvar
tema nije kopirana,a treca stvar, ovo je tema za zenski pol lol 8) wink
Muski-zenski pol,nema veze.Samo to je krst koji ja kao VIP clan moram nositi,moja je moralna obaveza prema novim clanicama da ih predusetljivo opomenem kada scribomanija uzme daha wink
Inace Draga si i Ti meni...Srdacan pozdrav iz danas suncem okupanog Bgd Tongue
Ok. Mogu se i muskarci ukljuciti.
Samo (sto se podrazumeva), obrnuta situacija.
...ja ne znam da li je bila ovakva tema ili slicna, ...

Imas opciju "Trazi" pa mozes potraziti teme koje bi zelela da postavis da vidis da li ih vec ima.
Ja nisam bila u takvoh situaciji. Kada volim ja volim samo jednog i tu nema mesta za nekog drugog, posebno njegovog druga.
A, i zbog sebe.
Jer kao kada volim samo jednog , tako postujem i sebe, da ne dozvoljavam da padnem tako nisko.
Znaci, kada imam decka kog volim, ne postoje nikakve sanse
pa da je ne znam ko u pitanju, a kamoli drug!

Nikad ne reci nikad, mala. roll
Desi se situacija kad jednostavno ne možeš da odbiješ.
Mada je i meni u principu posmatrano moral uvek ili skoro uvek na prvom mestu. winkSmile
Nikad sa njenom prijateljicom, komsinicom, poslovnmim partnerom, pa cak ni sa njenom poznanicom.
Takva vrsta prevare je najvece ponizenje za zenu (a obrnuto i za muskarca).

I ne verujem u tezu da neka zena ne moze vladati svojim emocijama ili muskarac svojim penisom. To je samo izgovor.

Kako kaze lala kada zatekne zenu u krevetu sa komsijom:
Sada idem u birtiju i ako tamo cujem ono sto ovde vidim, e tesko onda vama!

Ako bas moras da uradis i nemas moralne i druge dileme, imas sajtove, druzi se, muvaj, nadji partnera daleko od mesta gde zivis pa uradi.

Naravno postoji i drugo resenje, dogovor sa trajnim partnerom o nekoj vrsti zamene partnera ili slobodne veze.

Sto se postavljanja tema tice, ovde svako otvara teme masovno, cak i za 8. mart smo imali bar 3. Ne ustrucavaj se.
:D
" On je dobro gradjen, snazan, dobro se oblaci, ponekad me smekne ili pogleda......ali.....to je drug mog decka / muza. "

Da li vam se dogodilo ili ste bile u situaciji da zelite da imate sex sa najboljim drugom vaseg decka / muza ( ili uopste bilo sta sa njegovim drugom ) ?

Ne. lol Da sam htela drugara, maznula bih njega, a ne muskarca sa kojim sam bila. Wink
...ja ne znam da li je bila ovakva tema ili slicna, ...

Imas opciju "Trazi" pa mozes potraziti teme koje bi zelela da postavis da vidis da li ih vec ima.

Jel?
Stvarno nisam znala lolroll
. . . ni drug dečka/muža nema ništa više, što se (barem) broja extremiteta tiče, a ipak se poželi ponešto ta trane, tako je valjda i sa ponovo otvorenim temama. loltwisted
Da znas za ubuduce. wink

A, jel ti ovde dolazis da dajes informacije neupucenima ili da
dajes adekvatne odgovore na zadate teme?
roll
Sto se postavljanja tema tice, ovde svako otvara teme masovno, cak i za 8. mart smo imali bar 3. Ne ustrucavaj se.
Very Happy

Pitam se kako clanica nell, ne obrati paznju na to , jer primecujem da voli skrenuti paznju pojedinim clanovima ako bilo sta pogrese roll
Da li je ona mozda najpametnija i najpismenija clanica sajta?

P.S. Mislim da je bilo i vise od 3.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:46 am.