Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
sad sam kupijo kola i na kraju je ipak bila honda akord i nako sam malo listo i cito na kolko se menjaju filteri pa na kolko ulje pa na kolko gume al to zavisi kako vozis i ostale sitnice malo sam se raspito gde ne valja gorivo i tako to znas pa sam se onda malo zaneo sa statistikom i tako to da vis kako to ume da bude zanimljivo pazi vamo malo sad vako

e sad ima ti tu raznih stvari za statistiku i racunanje al recimo vako

prosecan seks traje 15 minuta a ima prosecno 45 uboda u minuti a to mu dodje 675 po seansi a ako se uzme da je prosecna kita petnes santima onda neka dama gospoja il cura primi kazi 100 metara kite po seansi, pa sad ako se ta aktivnos desava recimo jednom dnevno a preskocimo dane kad ne moze dodje se do neka 2 kilometra domace kobaje mesecno odnosno 24 kilometra godisnje.

pa reko da vim sta vi mislite o toj kilometrazi sad znam ja da ima onih sto imaju i po seset kilometara godisnje, a i da ima onih sto su stigle podaleko a ima i onih sa skromnijom kilometrazom al i to zavisi od tipa duzine hoda radnog tela i tako dalje pa reko samo da pomenem i tako

eto lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:11 pm.