Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dakle,

Otvaram ovu temu s namerom da cestitam novu 2008. godinu svima na ovom forumu. Najpre sam htela da posaljem poruku odredjenim ljudima i tim putem im cestitam ali ipak sam se odlucila za ovu "grupnu" cestitku jer u suprotnom kucanju ne bi bilo kraja. Smile

Zelim vam svima da budete zdravi i da nacrtate sebi osmeh koji ce trajati citave godine! Necu vam pozeleti ispunjenje svih zelja (jer to obicno ljudi rade cisto radi reda a to ne volim) vec cu vam pozeleti da vam se ostvari onoliko koliko vam je potrebno da budete srecni!

Zelim i da uputim ovu cestitku svima onima cije poruke vise ne nalazim na forumu. Ima ih dosta pa ne bih da nabrajam, to ce povuci mnoge polemike sto svakako ne zelim... U svakom slucaju, ako neko od vas ima kontakt sa nekim od starijih clanova, neka ga slobodno pozdravi puno od mene!

Nazdravlje!

U potpisu, Sunashce. Wink
Svim ljudima dobre volje,u novoj '08,zelim da budu zdravi,razumni,tolerantni,zaljubljeni ako vec nisu,uspesni u poslu,da se smeju i ....sve ostalo sto su zeleli a nije im se ostvarilo u '07...pozzzz wink
Mariquita, pa ti si nase Sunashce shocklol Nisam imala pojma, bas si me obradovala. Znaci, ti si sa nama vec duze vreme 8) wink

I tebi sve najbolje. Neka te sreca prati na svakom koraku kroz 2008-mu godinu :D
Letece andjeli poput ptica,
dodirnuce osmeh s tvog lica
i prenece ti poruku na krilima belim
da ti sve najlepse u Novoj 2008 godini
od srca Sunashce zelim. :D
¡Feliz año nuevo, buena muchacha! Smile
Hvala na lepim zeljama.

Dole kurtoazija!
'de si bwe, sunshine!?

ae pa da ti pozhelim shto josh niko nije, a shto vetj duzhe vreme zhelish... lol
Hvala na lepim zeljama, takodje i tebi sve naj, naj, naj Smile !
Sunce, pa gde si ti nama... E, bas nam trebas... Smile

Upravo smo na Vaš račun broj 2008,
uplatili 366 dana zdravlja, sreće, i radosti...
Srećno potrošite! Smile
Ohooooooo, little miss Sunshine, pa ` de si ti, nema te k`o para? :D
Nek` je i tebi sve sa srecom, zelim ti puno svega, i zelim da ti se ispune sve zelje i zeljice! Smile
XO XO XO, ko to nama dosh"o, gde si lootko, sve naj-naj.....i tako TO... winkwinkwink
Da, da, tu sam, dosla sam, volim vas, ne mogu bez vas, itd itd...
'ajde sada dosta patetike... Smile

Pozdravljam vas puno sve. Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:04 pm.