Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako se ne varam i tebi je ovih dana rodjendan.....sad josh da smislim shta da ti pozhelim a da ti to ne pretvorish u cirkus....
Srecan ti rodjendan ludacho...
DaMicOOOOOOOOO, srecan ti rodZendan i da ostanes uvek tako pozitivna kao sto si bila i do sada! :D
Sve,sve najlepse!!
Mico-komsinico-Srecan Rodjendan,sve najbolje i ostalo sta ide uz to,zeli Ti komsija winkSmile )))
Draga moja vestice, neka ti je srecan tvoj rodjendan i da ih docekas jos mnogo mnogo, u dobrom zdravlju, sreci, ljubavi, parama, okruzena ljudima koje volis i koji vole tebe. Smile Neka te uvek krasi taj tvoj blesavi smisao za humor i dabogda popile vise tu kafu (makar do mog DodZeMdana). lol

Ljubac i neka ti je srecno. wink
Neka Ti je sretjan Divan Dan ! :D
Kumo ostani i dalje tako slatka,umiljata i zavodljiva!
I neka ti se sve zelje velike i mlae ostvare!
Ljubi te kuma wink
MICOoooooooOOOOOoooooOOOOooooo

Uhhh , SRECAN TI RODZOS A BE !!!!!!!
Srecan rodjendan, sve najbolje u zivotu. Smile
jaaaaaaaaaaaaooooooooooooooo, hFala vam puno.......................Smile))

evo sd bih da VAS počastim, al d g bem, numem da postavim tRontu, a bogami ni pićO...................................Smile))

al VI zamislite da su tuJ.............................Smile))

ljubi VI sve tatka Mica.................................Smile))
Kumo ostani i dalje tako slatka,umiljata i zavodljiva!
I neka ti se sve zelje velike i mlae ostvare!
Ljubi te kuma wink

aMa, sve isto 'vakU!!!! lollollol
Damice, sacuvaj svoj duh i originalnost, imas nesto sto malo ko poseduje. Neka te sreca prati na svakom koraku.
Srecan rodjendan!
Danas je i jednoj od mojih najdrazih drugarica rodjendan, pa srecan rodjendan i mojoj Sandri, mada onda ovo ne cita i da zadrzi tog 7 godina mladjeg baju pored sebe. lollol

Micoooo, di mi je plazma, nemoj da te bijem danas!!! lol
Srecan rodjendan i sve najbolje u zivotu zelim ti od srca 8) :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:07 pm.