Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li ste ikada doziveli orgazam od koga se oseca strujanje kroz celo telo?
Da li ste ikada doziveli orgazam od koga se oseca strujanje kroz celo telo?

svaki je takav!!!

a dali si ti kada plakala dok se treses od orgazma ili si mozda bila u nesvesti od intenzivnosti orgazma??
cak mi i suze krenu uz to strujanje..ali nije uvek tako
Uvek.... u suprotnom, to se ne zove ~orgazam~...
Za mene je najjači onaj koji je izazvan oralno, tada se stvarno izgubim skroz.
Pa naravno!!!
sa njim...----->je li bilo ikakvog smisla napisati ovo?
Pitao sam vas ovo zato sto sam dozivljavao i one isprazne orgazme kada sam bio sa osobama sa kojima ne postoji nikakva privlacnost sem fizicke... Tada sam i idustao od "neobaveznog" seksa...
Drago mi je da vas ima tako puno koji znate o cemu pricam... Verujte mi da sam sretao ljude koji o tome pojma nemaju...
Njima je dovoljno da umoce, da se isprazne i da budu srecni iako nista ne osecaju prema toj osobi sakojom su bili. Kad sam ih upitao "zar nije isto kad ga bacis u nesvest?" rekli su "jeste". Ali na pitanje "cemu onda maltretiranje da odvuces nekog u krevet?" nisu znali da daju odredjemn odgovor.
I kako vidim, od onih koji znaju sta pricam u vecini su DEVOJKE...
Za olju dr : JESAM, TEK DA ZNAS!
Ono drugo jesam, ali ne vredi truda. Ako mislis da si jedino musko
sa takvim pogledom, onda imas problem sa iskrenoscu ili
jednostavno nemas prave prijatelje.
Kad sam ih upitao "zar nije isto kad ga bacis u nesvest?" rekli su "jeste".

Ima, medjutim, zena koje ce ti reci i da ih masturbacija dovodi do jacih i uzdrhtalijih orgazama, koji se ne mogu meriti sa onima koje "prouzrokuje" partner. Tu je, verovatno, problem u glavi, naravno ako problem uopste postoji.

Inace zasto odricati bilo kome pravo na svoju verziju (!) orgazma, povrsni vole jedno, oni senzibilniji drugo, i dok se slicno slicnim okruzuje, sve je ok; havarija nastane kada se nadju dvoje razlicitih koje privuce samo spoljasnjost onog drugog ili neka iluzija i sopstvena iracionalna misao o doticnoj osobi... MOzda bi malo cesca upotreba intuicije prilikom upoznavanja pomogla da do kasnijih razocaranja ne dodje.
svaki je takav!!!

a dali si ti kada plakala dok se treses od orgazma ili si mozda bila u nesvesti od intenzivnosti orgazma

Wow, ovde si zasluzila jednu zestoku cestitku.Zavidim onima koji su te probali, i voleo bih da mi se ukaze takva prilika. Pokusavam da nadjem pravu formulaciju, nesto kao "seks do poslednjeg daha", "seks 100 %", Kako se kaze u onoj reklami "Ili si lav,ili nisi".

Ako ti tako dozivljavas seks, onda vredi biti lav sa tobom.Ulozis sto, a vrati ti se 300%.Nema lazi,nema prevare...Nesto sto je danas retkost.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:44 pm.