Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Raise your heads, my friends,
and you will see the stars are bright,

Take a deep breath,
and you will feel a divine might,

The heavens are black and white,
tonight...
Jedno ime, jedan tim,
jedna želja, jedan cilj,
najbolji za najbolje,
hvala vam kraljevi...

PAAARTIZAAAN, PAAARTIZAAAN...
znachi pookoshte zvanichne shampione, lepo!!!
Cestitke ljudima koji su pokazali i dokazali da se kod nas jo igra dobra Kosarka

svaka vi cas' :D
Sad se pitam ja...
da li se to rađa novi-stari šampion Evrope?
Mnogo simbolike ima u vecerasnjim dogadjanjima sa onima koji su prethodili Istanbulu 92.godine.I tada je bio ocaj u zemlji,a jedina svetlost je bila grupa mladih igraca prognanih da u Fuenlabradi igraju kao domacini....
Na zalost ratovi jos traju u napacenim krajevima Srbije,a opet grupa mladica u CRNO-BELOM pokazuje kako se brani svoj grb..

Ne zelim da pridobijam jeftine pojene za svoj klub,samo podvlacim sta srce i pamet mogu....

Hvala,PARTIZANE....(ako ne ove u naredne 2 sezone smo SAMPIONI Evrope)...
Cestitke kosarkasima PARTIZANA koji su veceras pobedili prvake Evrope!!!

Svaka vam cast!!! :D :D :D
Ne razumem cemu euforija. Pa zna se ko je koga ucio kosarci... tata ponekad pusti dete da pobedi, al' mora da se zna ko je stariji... :D :D :D

Jbg, kako mislis da nas prime u jEvopu ako ih redovno lupamo u kosarci... twisted
Sve čestitke crno belima, a naročito onom crnom. 8)

Svi su odigrali muški, ali Palasiju kapa dole.
Ako dođe do fajnal fora a verujem da hoće, Partizan bi možda mogao i do evropske titule. shock
Pionir je nasa tvrdjava,niko nas ne moze dobiti 2 puta,putujemo u Spaniju da odigramo hrabro,nadam se da mozemo i do kraja takmicenja....Jos jednom,hvala PARTIZANU na vecerasnjem uspehu.
Smile
I da citiram trenera Partizana:

"Postoje dve vrste ljudi,oni koji cuvaju obraz i oni koji cuvaju goozu.
Partizanovci pripadaju I grupi"

preneto sa sinocne konferencije za press
I da citiram trenera Partizana:

"Postoje dve vrste ljudi,oni koji cuvaju obraz i oni koji cuvaju goozu.
Partizanovci pripadaju I grupi"

preneto sa sinocne konferencije za press

Ako si vec hteo da citiras Vujosevica, trebalo je da kazes i u kom kontekstu je ova izjava izrecena... ovako ostavljas prostor za razna tumacenja koja nisu uvek dobronamerna...

Dakle, pomenuta izjava se odnosila na spekulacije da ce Partizan da proda utakmicu...
Naravno da sam mislio na teze lansirane iz kuhinje demoktaskih "lidera"koji su zeleli da na silu,bolje reci podmetanjem i bahatim trosenjem novca prethodnih sezona devalviraju titule PARTIZANA.Jedna od poslednjih losih tvorevina komsijske kuhinje je bila da Partizan zeli da proda utakmicu.I prosle godine su isto pricali kada smo pobedili u Atini....

Mozda se politicari trebaju ugledati na predanost poslu koji obavlja Vujosevic,onda bi nam svima bilo bolje.Kada sam spomenuo "demokrate"mislio sam na kursiste koji su sebe nakon 5.octobra videli kao Che Gevare i toliko bili opcinjeni sobom u novim Pall Zileri odelima da su prokockali istorijsku sansu za nase drustvo.
p.s.BR sada si me naterao da cackam politiku a stalno je izbegavam
winkSmile
Partzan - Panatenaikos 82:73

shock bem ti kašičicu................ pa koliko je trajala ta utakNica kad su uspeli da postignu toliko golova?.............................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:20 pm.