Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Gde ne treba, sta se radi? Gde se gleda?

Kad na sebi primetite poglede ... gde im nije mesto, sta se radi? lolwink
Hocu Ja prva...a? Ajd...

Volim flert tako da mi to apsolutno ni malo ne smeta gde god da se pogled nalazi.
Vracam jos gore wink 8)
A kako se ta tvoja osobina dopada tvom dechku ili muzu?
Ne gledam zene na onim mestima gde javni moral ne odobrava!

Medjutim duboki dekolte, kraku suknju, procepe na farmericama, providne bluze bez grudnjaka i ostale izlozene delove tela smatram kao poziv za gledanje.
Svi mi znamo da se zena oblaci da je zapaze i ako mi pogled sam od sebe odluta u cilju zadovoljenja mojih licnih estetskih potreba, ja cu svakako da pogledam, naravno u granicama da ne ispadnem prostak. To je jace od mene! Smile

A ako se neka brani da se za svog decka oblaci tako, pa neka se obuce pristojno a one svoje branike neka pokazuje kada su nasamo!
A kako se ta tvoja osobina dopada tvom dechku ili muzu?

Nemam ni dechka ni muza Smile Moj odgovor i "osobina" se samo odnosi kada sam slobodna. Inace, kada sam zaljubljena i volim... ne flertujem,
ne postoji niko vise sem njEGA. 8)
Samo nek gleda ima sta i da vidi, taj osecaj posmatranja postaje navika vremenom!
Tu si u pravu, chovek vremenom navikne da bude klaun.
Pa zamisli kad bi obracali paznju i na to?
U pravu si, imamo mi pametnija posla. wink
Navikao sam na cudne poglede u svom zivotu,a i sam volim da gledam lepe zene,znaci nemam nis` protiv.... 8)
Razne,cudne,duboke,one sto scroziraju,a onda sam i ja naucio da bacam oci na lepe delove... 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:45 pm.