Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Na ovom sajtu se druzimo vec dve do tri godine, i zajedno smo se radovali kada su se neki nasi clanovi zauvek nasli, zavoleli se, izrodili bebu...

Ne secam se da je ranije iko razveden dolazio na sajt, ili da je neko bio u postupku razvoda...

Zadnjih godinu dana se to uveliko promenilo, poprilican broj clanova se razveo a mnogi se upravo pripremaju na taj finalni korak. Sta se to desilo?

Da li je broj razvoda u drasticnom porastu ili ranije nismo caskali o tome, pa nismo ni znali za to?

Uopste, sta je najcesci uzrok razvoda braka?
KoJ im je kriv kada nisu imali strpljenja da cuju da postoji EQ, SQ i (neizostavno, najvaznije) Q... lol

Da su to savladali ne bi bilo krize... wink

Uopste, sta je najcesci uzrok razvoda braka?

Pa venčanje! rolllollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
lollollol

E, otvorila si nam oci lol 8)

Ljudi se razvode zbog raznih stvari, samo sto to nije uvek pravo resnje. Najlakse je razvesti se. Ako smo se vezali za nekog i stovrili porodicu, onda smo i odgovorni prema svojoj porodici. Ne mozemo tek tako reci zbogom i dovidjenja. Jedino da bas nikako ne funkcionise i da imamo svakodnevne trzavice, e onda je bolje razvesti se i obezbediti svima normalan i miran zivot.
Pojma nemam ali od kako sam na ovom sajtu uvek sam pisala o tome da se necu nikad udati. Da bih volela da imam partnera koji me razume i koji ce me pratiti koliko moze a za ostalo i ne razmisljam . Zalostan je podatak da parovi koji su se masovno prosle godine vencali u Beogradu uz svu ceremoniju vecina razvela.
Meni brak kao institucija u danasnje vreme ne znaci nista ako se dvoje ljudi sloze i bez tog papira. Mislim da bas taj papir kasnije pravi velikiiiii problem. Mozda gresim , ali takav sam tip i ne zelim vezivanja te vrste. 8)
Zašto zimska tema na proleće? rollwink
Amaaaaa breee niko ne greši i niko nije u pravu wink
Sve je više anastezijo takvih žena koje misle da brak kao institucija zamire, zato se malo i poštuje wink

Kad kažem žene mislim ŽENE jer...možda zazvučim malo primitivno (patrijarhalno) fosilno, il kao što već jesam dinosaurus, ali ipak je dosta do žene...jer danas svaka žena ima svoj posao, svaka je obrazovana, svaka vozi auto, i privređuje toj zajednici isto toliko kao i muž, e tu se gubi ta tolerancija, muško kao muško malo zezne, a žena odma zbogom, jer zašto bi ona bila ''žrtva''...jer i ona je samostalna wink
E zato je sve češće razvoda i sve manje poštovanja prema supružnicima...ja ne krivim emancipaciju čak naprotiv, volim što zarađujem, ali nekad bih stvarno volela da mi je bogom dano da sedim kući i radim ono što je moja baka, i pre dve godine smo proslavili njihovu ''zlatnu svadbu'' (valjda je to termin za 50 god. braka) rollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
QQ i LELE Nenkice sta ti bi ?? Sad me nasmeja lollollol
Pa Ja se nisam obratila tebi lollollol Samo sam iznela svoje misljenje koje mnogi znaju i ptice na grani. To i moji roditelji znaju i oni kazu bolje da smo rodili musko nego tebe kao zensko - greska u kodu ali sta cu kad me ostali atributi demantuju.
Bez zeza jednostavno Ja nisam ZA brak nikad bila , bez ikakvog
daljeg objasnjenja , takav sam tip , cak me i ljudi s posla poznaju i
znaju kakav stav imam. wink
Crni Bitere, jos se nisam ni uda(vi)la, a teras me, da razmisljam o razvodu. lol
Moja misija je, da se udam i da bIDNem prava balkanska domacica. lol 'otjem, da spremam svom muzOVu sarme, prebranac, pite, kolace, ajvar, ljute papricice,... da spremam kucu i da mu rodim 5-oro dece.
Sve to u zamenu, da mi donese svaki mesec platu, od koje cu mu ja lepo odvojiti dzeparac za kafu i novine. lollollol
Ako bude tako, ondaK se nikada necemo razvesti. lol
Eto, 'el posteno?? lol
Nit`sam se zenio, nit` razvodio, dve cerke sa dve dijametralno suprotne po osobinama zene imam i opet sam ziv Smile

Bolji je dobar razvod nego los brak, jedino malo deca sto se zbune ali boze moj....Samo treba to uraditi kao dzentlmen i nema se frke
A rot da jede sarmu, pite i ljute papričice? A? lol
Crni Bitere, jos se nisam ni uda(vi)la, a teras me, da razmisljam o razvodu. lol
Moja misija je, da se udam i da bIDNem prava balkanska domacica. lol 'otjem, da spremam svom muzOVu sarme, prebranac, pite, kolace, ajvar, ljute papricice,... da spremam kucu i da mu rodim 5-oro dece.
Sve to u zamenu, da mi donese svaki mesec platu, od koje cu mu ja lepo odvojiti dzeparac za kafu i novine. lollollol
Ako bude tako, ondaK se nikada necemo razvesti. lol
Eto, 'el posteno?? lol

Sve je to moguce i vrlo posteno lol a i oprobano, samo s manje dece lolwink
Vocko, onako u poverenju ali psssssttt: to je sam predbracno obecanje (dok ga mamim, secerom ga hranim), a znas kako kazu, obecanje ludom radovanje. lol
e tu se gubi ta tolerancija, muško kao muško malo zezne, a žena odma zbogom,

"voljela me nije nijedna" lollolwink
e tu se gubi ta tolerancija, muško kao muško malo zezne, a žena odma zbogom,

"voljela me nije nijedna" lollolwink

Ju, Ju, Ju, nemoj da me razocaravas Tongue :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:57 am.