Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ima li iskrenih na ovom sajtu koji znaju sta zele - sem gejeva naravno.
Nego sta.Makar neko novo poznanstvo, za pocetak.A ako se ukaze prilika i za nesto vise, i za smuvavanje, sta reci, super!
Marko, zasto mislis da samo ~oni~ znaju sta zele..? Nismo svi ovde da bi nasli momka, ili devojku... Neki od nas su ovde da bi se zabavili, potrosili malo svog (a i tudjeg) slobodnog vremena itd...
tacno!
tesko je do takvih doci - zato sam postavio pitanje.
pogledajte profile (u mom slucaju zenske!) retko ko je naveo sta zeli tj. kakavog sagovornika/poznanstvo trazi
mnogima sam poslao poruku u raznim varijantama i 0
I ja sam ovde da bi se zabavio u prvoj liniji a nista me ne kosta da budem iskren i to isto ocekujem zauzvrat
ali posto su takvi retki - skoro mi je dosadilo da saljem poruke pa rekoh da vidim da li cu ovako naci istomisljenike!
"Marko, zasto mislis da samo ~oni~ znaju sta zele..? Nismo svi ovde da bi nasli momka, ili devojku... Neki od nas su ovde da bi se zabavili, potrosili malo svog (a i tudjeg) slobodnog vremena itd..."
Slazem se sa Dejanom...
Nisam gledala zenske profile, ali mislim da se iza njih kriju i muskarci koji ne zele da plate clanarinu, mozda si na takve naleteo pa ti zato ne odgovaraju..
mi smo ovde u jednome virtuelnom svetu...pa ovde nema relacije ponasanja, pa svako je takav kako je ili zeli da bude. Ima iskrene osobe i one koje nisu...pa to je po tebi da ih selektiras...
Marko! Ne trudi se. Previse folirantkinja, lazova, idiota na jednom mestu.
Cast izuzecima!!!! Pozdrav za iskrene!!!
Pozdrav za iskrene!!!
otpozdravljajuSmile
otpozdravljajuSmile
Marakana u delirijumu...SmileSmile
Nisam gledala zenske profile, ali mislim da se iza njih kriju i muskarci koji ne zele da plate clanarinu
Mislim da nije do clanarine, nego su perverzni ili homoseksualci
Marakana u delirijumu...SmileSmile-----> MAKARONA na sporetuSmile
nece nece, pazim je ja... a onda cu je preliti bajadera sosomSmile
svi su iskreni jer ovde je svako ono sto jeste ili sto zeli
da bude tako da svakoga razumem nema razloga za zabunu
nece nece, pazim je ja... a onda cu je preliti bajadera sosomSmile
gric...SmileSmile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:10 pm.