Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pitam se, pitam se, da li je lako prepoznati likove na ovom sajtu koji su susta suprotnost svojoj stvarnoj pojavi? Ni na koga konkretno ne mislim, vec postavljam principijelno pitanje...Da li ocekujemo da nam se dopadne neko stvaran ko stoji iza korisnickog imena, ili smo zadovoljni predstavom koju je isti napravio o sebi?
Moze se stvoriti i realna slika osobe, naravno uz pomoc fotografije. Dosta njih se videlo, upoznalo uzivo i mogu ti reci da su utisci identicni kao na forumu. Mozda tu i tamo ima nekih razlika, ali su nebitne za lepo druzenje, a bogami i lepe emotivne veze kojih ima i koje traju, pa zavrsavaju i brakom.
Upoznao sam nekolicinu ljudi koji vise ili manje redovno kuckaju ovde i uglavnom se ispostavilo da su i uzivo isti kao na forumu...

Ipak, definitivno postoje i ljudi koji su na Internetu ono sto bi zeleli da budu, a ne ono sto zaista jesu.
Zavisi naravno od toga sta zelis..... mastu i viziju o kojoj sam
pisala, ili stvarnost! Prvo odlucis sta zelis, i tako se postavljas
prema osobi, bar mislim. 8)
Kakva sam ovde takva sam i uzivo, samo sto ovde volim paljevine
da bocnem i oni planu kao vatra misleci da sam ljubomorna, zla i tako dalje... a ja susta suprotnost, jer to nije u mojoj prirodi.
Da! Ako me neko "dira" uzvracam jos gore. E, ta osobina vazi i uzivo,
jer moram se braniti...ne dozvoljavam sebi da precutim na napad svoje licnosti. Takodje, prva nikog necu dirati. 8)

Kada sam dobro,
dobra sam,
ali kada sam zla
onda sam zaista bolja! lolwink
Nikita, ko te dira j'baću joj sve po spisku...
lollollol
Imam osecaj da ima sajber zena koje mnogo bolje cuvaju svoju sajber stvar, nego sto bi je branile realno...kao sto ima i onih koje dele i sakom i kapom svoje zenske sajber atribute, a istima ne mozes ni da primirises...
Mozda je cela prica upravo u tome?
Imam osecaj da ima sajber zena koje mnogo bolje cuvaju svoju sajber stvar, nego sto bi je branile realno...kao sto ima i onih koje dele i sakom i kapom svoje zenske sajber atribute, a istima ne mozes ni da primirises...
Mozda je cela prica upravo u tome?

To je flert, neki se ovde prazne...
Ne treba suditi o zenama na osnovu nekoliko reci. Povrsno posmatranje obicno dovodi do pogresnih zakljucaka.

Mogu slobodno reci da od 30 ljudi koje sam upoznao uzivo sa raznih sajtova svi su takvi, kakvim sam ih procenio na osnovu neta.
Mislim da sam dobar psiholog i folirante uglavnom otkrivam sa daljine, a takodje i osnovne tipove ponasanja provaljujem na osnovu prvog caskanja.
Za ovo je ipak bilo potrebno net iskustvo od dve godine.
...misleci da sam ljubomorna, zla i tako dalje... lolwink

Au, crna Witny, pa nas dve moramo da menjamo nalog (nick). lollollol

A sto se mene tice... u zivo sam tri puta gora. TongueTongueTongue
Salim se. Smile
I ja sam upoznala nekoliko ljudi i u glavnom su bili pozitivni utisci, onih zaista negativnih nisam imala. Naravno, da postoje i oni koji su suprotnost onome sto citamo ovde. Mislim, da je to na neki nacin i stvar vlastite intuicije. Mene do sada nije prevarila. Smile One koje sam gotivila pre susreta, danas gotivim jos vise (oni ce se prepoznati). Smile
Sto se mene tice, daleko sam od "Zlambadi" ili hajde da nazovemo "alapace" ili "muskomrzca" , kao sto mozda ovde dajem utisak (mozda mi bas i prija da tako mislite), a da imam mana.. IMAM, a ko ih nema. Wink Moji postovi su na prvom mestu saljivi, ponekad provokativni, a ponekad i odraz nekog mog ozbiljnog razmisljanja. Wink Zavisi zasto smo tu. Ja licno zbog zezanja. Wink
Ovde ljudi uglavnom fantaziraju. 8)
"Laznjaci" brzo zavrshe karijeru na forumu. Mislim da je to zbog toga shto nam za stvaranje drugachije slike o sebi,treba daleko vishe energije i koncentracije,a to ume da zamori.Naravno,neki chlanovi na to gledaju kao na neku vrstu igre koja ih uzbudjuje.Njih,naravno,nikada necemo upoznati uzivo.
Bez obzira koliko se trudili da sakrijemo pravo lice, kad tad
se kroz pricu shvati sustina realnosti, prava slika osobe sa
kojom pricamo. Jednostavno je navedes na pricu, i tako 8) lol
Gledajuci odgovore zakljucio sam da je stvarno moguce pribliziti osobu sebi putem razmene poruka...sto je sasvim ok.
S druge strane, gledao sam pre 20-tak godina jedan, cini mi se hrvatski film, u kome zena obilazi muza u bolnici, a pacijent, cimer njenog muza, se zaljubljuje u tu zenu i redovno joj salje anonimna ljubavna pisma...
Zena se, hvala bogu, otvori - ali taj trenutak nije iskoristio pacijent vec doktor koji je nekako prokuzio pricu i poentirao bez puno reci...dok se ovaj pacijent ubi siljeci olovku, razmazujuci mastilo i sta li vec jos....
Mislim da doktora u filmu igra Mustafa Nadarevic...
Sto bi Lane Gutovic rekao...
Ne znam zasto sam ovo ispricao, ali mozda ce nekome koristiti...
Eto, kako su doktori nehumani! lollollol

Mnogi profitiraju na netu, uglavnom zahvaljujuci licnim zaslugama a mnogi i gube, odnosno primaju negativna iskustva.

Ipak mislim da je net drustvo u malom, medijum koji nas priblizava.
Ima nas pozitivnih i negativnih. Postoje i ovde velikani i sitni, obicni i neobicni, dobri i losi.

Mada los covek i ne postoji...
Mislim da mozemo pronaci zanimljivu osobu na netu i pribliziti joj se,mozda smo nekad iskreniji i otvoreniji bas zato sto se ne znamo.......mnogi su se ovde i zaljubili a mnogi i razocarali kao i u realnom svetu i zivotu.................imala sam razna iskustva u sustini vise dobra nego losa jer oseti se vremenom kome mozes sta reci i kome pruziti sansu
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:54 pm.