Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Vasae misljenje o trecoj utakmici ova dva tima.....vase prognoze...da li moze da se ponovi uspeh iz 90-ih.....voleo bih iskrena misljenja ,bez podele na crveno bele i crno bele....
shock sd ću ti napišem mišljenje....................................Smile))

mrš po pelene..............................Smile))
shock sd ću ti napišem mišljenje....................................Smile))

mrš po pelene..............................Smile))

hvala bogu...covek izmislio pampers.... :D :D :D :D lollol
viš da su krzna vremena................ i ako kupiš pampers, mož ih upotrebiš par puta, samo dobro da ih opereš, turiš na žicu za sušenje, ne moraš da peglaš i koristiš /ne mislim da ti koristiš, no bebironče/.................................Smile))
Vasae misljenje o trecoj utakmici ova dva tima.....vase prognoze...da li moze da se ponovi uspeh iz 90-ih.....voleo bih iskrena misljenja ,bez podele na crveno bele i crno bele....

Ukoliko bude digao procenat šuta za tri poena na min.40% i broj izgubljenih lopti bude na nivou druge utakmice onda ima šanse.
A za to će trebati još koji ugrač da se uključi sa klupe pošto se na prošloj utakmici koliko se sjećam samo 6 igrača upisalo u strijelce pa će španci vjerovatno pokušati da neutrališu neku od ključnih poluga a tu prije svega mislim na spoljnu liniju pa bi na taj način uspjeli neutralisati i igru pod košem.
kojenijetajjejeste.................... bilo bi lepo da se prEdržavaš teme..................................Smile))
kojenijetajjejeste.................... bilo bi lepo da se prEdržavaš teme..................................Smile))

Oprosti Mico ja još nosim pamučne pa su me melmi gaćice toliko stisnule da su mi prekinule dovod kisika u mozak pa sam pogriješio temu ja mislio da je ovo tema o košarci.
Ej,ne valja ovo!
Prica o tekmi pre tekme nosi losu karmu,zato ili da se ovo obrise ili da se ne komentarise Smile
Uopste nije dobro pricati unapred,VERUJTE Tongue

Zabrinuti grobar 8)
Kakvo je sad ovo pitanje, a? Dečko, mani se toga idi prognoziraj pobednika evrovizije...
lollollol
Ej,ne valja ovo!
Prica o tekmi pre tekme nosi losu karmu,zato ili da se ovo obrise ili da se ne komentarise Smile
Uopste nije dobro pricati unapred,veruj te 8)

Zabrinuti grobar 8)

Verujte se ne pise odvojeno. Wink
Brate moj grobarski,bojim se ipak se final4 igra u Madridu,plasim se sudijskih otimacina,kradja,sviranja licnih Pekovicu u napadu,na sve se moramo spremiti,nisam ziv od treme 8)

A sutra kada pobedimo zna se bojim forum u CRNO-BELO

lol
Ej,ne valja ovo!

Zabrinuti grobar 8)

Evo je razredna staresina Tongue
p.s kada pisem o PARTIZANU ja se uzbudim i gresim 8)

I zasto ne spavas?Ovo nije Tvoj termin twisted
Sada si me zbunila roll :?
Ej,ne valja ovo!

Zabrinuti grobar 8)

Evo je razredna stresina Tongue
p.s kada pisem o PARTIZANU ja se uzbudim i gresim 8)

Napise se staresina. Wink
Dobro, odoh da spavam, da te ne zbunim toliko, da pocnes da navijas za CRVENU ZVEZDU i postanes Delija. TongueTonguelol
Jedino što će biti crveno-belo na ovom forumu je tvoja guzica kad te ja budem ispljuskao...
lollollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:02 am.