Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ja sam novi clan ovde i potpuno mi nije jasan koncept do jaja ili bezveze? moze li neko da mi pojasni cemu ovo sluzi?
I ja sam novi clan,ali mi se cini da je svrha tog zapleta,da se ocenjuju fizicki atributi predstavljenih...tanko je sve to...
Takodje novi clan, slazem se sa zenon ali pravu svrhu ne shvatam, jos jedna internet zezalica
Veliko je pitanje da li ljudi postavljaju bas svoje slike ovde i sve pomalo podseca na robnu kucu mesa...
Veliko je pitanje da li ljudi postavljaju bas svoje slike ovde i sve pomalo podseca na robnu kucu mesa...
Slazem se, to ti je marketing, u danasnje vreme sve se moze prodati ili plasirati dobrim marketingom
Naravno,ali cini mi se da je mnogima jednostavnije da komuniciraju vizuelno nego da se potrude da zaista ostvare kontakt sa nekim,kroz razmenu misli i stavova. Sta ja znam ,plase se ljudi valjda...
u danasnje vreme sve se moze prodati ili plasirati dobrim marketingom
ne moze...moc je u rukama potrosaca...
ja sam novi clan ovde i potpuno mi nije jasan koncept do jaja ili bezveze? moze li neko da mi pojasni cemu ovo sluzi?
ni ja nisam najbolje shvatio ali mislim da time zeli da se
oseti puls ljudi sa ovog sajta odnosno kojih ima vise
sexofila ili onih koji su za druzenje i zezanje
u danasnje vreme sve se moze prodati ili plasirati dobrim marketingom

Evo primer PINK, kilometarske spanske serije i puno reklama, dobro to vec lici na ispiranje mozga, divan program za izbegavanje, ako se neka utakmica prenosi na pinku dobices napad ludila od milion malih, dosadnih reklama u toku utakcice
I Pink i BK i B92 itd.,prakticno sve je za izbegavanje u sirokom luku...
Evo primer PINK, kilometarske spanske serije i puno reklama, dobro to vec lici na ispiranje mozga, divan program za izbegavanje, ako se neka utakmica prenosi na pinku dobices napad ludila od milion malih, dosadnih reklama u toku utakcice
potrosaci to traze...
Ako neces da gledas serije, prebaci program...kupi satelitsku antenu...gledaj sta zelis i naravno plati za to...ti si potrosac...imas mogucnost izbora.
Utakmice...premiere...platis...nema reklama za vreme utakmice...
narocito u njihovom srednjem prstu!
potrosaci to traze...
Ako neces da gledas serije, prebaci program...kupi satelitsku antenu...gledaj sta zelis i naravno plati za to...ti si potrosac...imas mogucnost izbora.
Utakmice...premiere...platis...nema reklama za vreme utakmice...

Naravno, to je bio samo primer. Mislim svuda oko nas se nesto promovise i na najbezazleniji nacin
narocito u njihovom srednjem prstu!
bas tamo...Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:16 pm.