Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta mislite o kineskoj robi i o tome sto u svakom gradu svaki dan se otvaraju kineski butici....sve ih je vise...jos malo pa ce i oni da traze svoju drzavu u Srbiji.... :D :D :D ....voleo bih da cujem od ljudi iz okoline...da li i kod njih ima kineza za izvoz kao kod nas...ako ih nemaju da ih izvozimo mi..... lollollol
kineza ima toliko da se vec zaposljavaju kao gradjevinski radnici, ocito ostaju tu za stalno...

Roba im je nekvalitetna, elektricna ne zadovoljava nase standarde, cak su lampe za decu opasne po zivot, ipak nalaze put u nasu zemlju.

Sto se tice izvoza kod njih, mislim da oni mogu mnogo jeftinije da proivedu kineze od nas samih, znaci moramo ih uvoziti.
S obzirom da EU ogranicava njihov pristup, njima je ostalo da dodju kod nas. Mi svu energiju trosimo da prkosimo EU a kinezi nam dodju kao prijatelji.

Ja sam ipak za nezavisan Tibet!
Kuda god krenem po belom svetu nailazim na buljuke Kineza. Jes' da njih mnogo ima, al' ipak sam poceo da sumnjam da u Kini, osim CK, nije ostao nijedan Kinez... Njima je valjda i namenjena ta silna roba...
Volim njihovu hranu, imamo u gradu jedan od najboljih restorana u celoj SLO (moram malo da budem neskromna). Wink
A sto se tice Kineskih buvljaka, kod nas ih i nema nesto, kao sto sam to imala priliku videti u Srbiji, a da ima Kineske robe... IMA. Kvalitet? Upitna stvar. Wink
Volim njihovu hranu, imamo u gradu jedan od najboljih restorana u celoj SLO (moram malo da budem neskromna). Wink
A sto se tice Kineskih buvljaka, kod nas ih i nema nesto, kao sto sam to imala priliku videti u Srbiji, a da ima Kineske robe... IMA. Kvalitet? Upitna stvar. Wink

Upoznao sam jednu Kineskinju (nasa snajka) koja je na izjavu nekog od prisutnih kako voli kinesku hranu pitala: "Ma nemojte, a gde ste probali kinesku hranu? Ono sto se nudi u evropskim restoranima je AMERICKA BRZA HRANA koju pripremaju kuvari kinezi po ugledu na kinesku kuhinju."
e i tebi neko nešto da pokvari...............................Smile))

Meni su vecina komsija kineziiiii, a zivim na pijac pa znam...
Kineska hrana u recimo SLO je ista kao recimo madjarska hrana u SLO, nije istog ukusa kao original, vec je prilagodjena podneblju.
Moj prijatelj koji je bio u Kini kaze da je hrana njihova nepodnosljiva (``smrdi``).

Nazalost nije problem samo u upotrebnoj kvaliteti robe, vec imam utisak da im je plastika prepuna kancerogenih materijala!!!
Moj prijatelj koji je bio u Kini kaze da je hrana njihova nepodnosljiva (``smrdi``).

što jes yes, ne da smrdi no štipa za oči.............................Smile))

baš mi pored naše prelepe kuKinje treba njina.........................Smile))

što jes yes, ne da smrdi no štipa za oči.............................Smile))

baš mi pored naše prelepe kuKinje treba njina.........................Smile))

Os da ti skuvam jedan gulash na otvorenoj vatri?
:D

(Da ne kazu posle da te muvam tajno na MSN!) lollollol
Najbolji gulas se jede u Madjarskoj.......... 8)

pogotovo u onim malim nacionalnim chardama wink
Najbolji gulas se jede u Madjarskoj.......... 8)

pogotovo u onim malim nacionalnim chardama wink

kod mene u vikendici!
lol
Pa znam bozeeeeeeeee............. lollol ))
e i tebi neko nešto da pokvari...............................Smile))

E, jesi neka pokvarena...... Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:36 am.