Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
leleeeeeeeeeeeee ulovio sam jednu babu iz komsiluka da se bavi vesticarenjem oko mog ulaza pa reko ako neko zna nesto efikasno da mi javi kako da se kurtalisem bede jer nije stvar nimalo naivna jedno jutro ja usto da odem da pijem kafu kad ono pogledam na prozoru crknut slepi mis ja nesto razmisljam jebo ga otac kad je pre stigo da uleti u hodnik da crkne i da se osusi jos se iskezio ja reko jebem li ga sad nisam ja sinter da o tome mislim i odem kad posle par dana u neko doba noci vidim ja da je nestalo cokolade i podjem ja da kupim kad li da zakoracim da izadjem vidim neku guku ispred vrata nako nije velika ali opet vidim ja iako je mrak pogledam malo bolje ono neki crni konci i neka kosa upredena i ja sta cu kucu lepo iznesem to napolje ubacim u sahtu i popisam za svaki slucaj a danas idem da pazarim infracrvene kamere i infracrveni reflektor da metnem na vrata pa kad je ukebam na nocnom osmatranju ima da izletim u mrak sas oklagiju i dobro da je umesim pa tek onda da upalim svetlo i da kazem da sam mislio da je neki lopov

ima li bre medju vama zenskama neka koja se ponesto razume u te rabote posto znam da je svaka pomalo amater stvar je ozbiljna nije bre zajebancija da samo znate kolko kosta taj infracrveni reflektor i kamera sve vidis a niko ne vidi da si sve osvetlio
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:21 am.