Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zasto se ljudi menjaju preko noci,danas su super sutra vec mrze sve oko sebe,danas vas hvale sutra vas kude,danas su pricljivi sutra su vec cutljivi.............
U cemu je problem,kakvo je to stanje nastalo kod ljudi?
Deluje kao nova bolest 21 veka
Vec si dala odgovor u naslovu teme ............ 8) wink )
Ljudi se svakako menjaju... oduvek. Menjaju ih njihovi problemi, njihov posao, osobe sa kojima se druze... Nekada su te promene nagle i vidne, nekada postepene...

I Ti se menjas... i mozda i ne primetis kada nekome das povod da izmeni svoj odnos prema Tebi...
Razumem da ljude moze da promeni posao ili neki problem,ali mi nije jasno da vas neko voli danas a vec ujutru kad ustane pozeli da vas ujede!
Zaista ljudi su i pre imali puno problema,vise je bilo boli 90 tih godina,ali su imali vise vedrine i razumevanja za druge!
Tada jos nije bilo mrznje....zavisti. Vreme je ucinilo svoje,
nazalost.. Unhappy
Danas sve gubi draz,izgubile su se prave zivotne vrednosti cry
Nazalost, ali u pravu si......nedostaje zelje i volje, svi su se
nekako prepustili da ih vreme nosi. a to ne valja Unhappy
Zaista ne mogu mnoge ljude da razumem a ni da shvatim!Kako mogu tako da povredjuju drage ljude,da postanu djavoli,da nemare za nicija osecanja! :?
Zaista ne mogu mnoge ljude da razumem a ni da shvatim!Kako mogu tako da povredjuju drage ljude,da postanu djavoli,da nemare za nicija osecanja! :?

Samo oni koji su mi bliski i dragi mogu da me povrede. Ostali mi ne mogu nista... Tongue :D
Da, zamalo da zaboravim... apstinencija moze da dovede do teskih poremecaja psihe...
Svratim povremeno a ovde ludnica sa ludacom!
Ludara nam puna, al nace se jedno mesto, hahaha......
Odlicno si nas zabavila...hahaha.... uvek se nadje slucaj
kao ti za praznjenje, a nisi ti kriva!
Shta se to sa tobom deshava Bela?
Mlada si spolja,a iznutra stara...
Prebaci fokus sa smrti na zivot...sa tuge na srecu...
Pogledaj oko sebe, nije bash sve tako crno.

Btw, ne verujem da su promene koje si navela vezane samo za 21. vek. Kao shto reche BR, tako je oduvek...
wink
Soso iznutra kao i spolja sam mlada,samo gledam kako se ovaj Forum pretvara u jedan krs,gde nema ni pocetka ni kraja!Pa se pitam kako se ljudi mogu promenut preko noci! 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:29 am.