Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Konačno su se i nja-nja teme pretvorile u poprište. Sve teme su se pretvorile u fajt. Juhuu, živeo haos. Konačno je postalo zabavno. lol
Ostalo nas je još desetak i počinje borba do istrebljenja. U jednom momentu će poslednji forumaš da ubije pretposlednjeg i forumom će da zavladaju mir i tolerancija...
lollollollol
Samo 1 moze ostati,slicno kao u Highlander-u,pobednik od admin(domine svih domina)dobija moc i zvanje vecnog virtuelnog zivota

lol
It could be only one...
Nikad nisam ni sumnjao da će poslednji preživeli biti neki hajlender...
lollollollol
Nije bas sve tako crno. Ako poslednji ostanemo Ti i ja, sigurno necu da Te ubijem... Smile

Vodicu Te u EU na hamburgere... pa ko prezivi....
Nije bas sve tako crno. Ako poslednji ostanemo Ti i ja, sigurno necu da Te ubijem... Smile

Vodicu Te na hamburgere i toplo mleko... pa ko prezivi....

oops
lol

Meni uz toplo mleko vise lezi lepinja s kajmakom... a to u EU nema... SmileSmile

Vodicu Te u EU na hamburgere... pa ko prezivi....

Hmm, teško da ćemo baš ti i ja da ostanemo. Drugi su i zubatiji i bolje naoružani. Ako ipak ostanemo, vodićemo EU kod Dafa na pljesku ili u Malo Korzo na rebarca u kajmaku. Imamo i mi šta da pokažemo nego se uvek prsimo pogrešnim adutima... winkwink
Mene ne brinu preterano ovi sto mlate sabljama urlajuci. Opasniji su mi oni sto govore tiho i nose psa sa sobom. lollol
Imamo i mi šta da pokažemo nego se uvek prsimo pogrešnim adutima... winkwink

Micooooo?! Oni to nes' na tvoj racun?

i niSput... 'el su tvoji aduti mejd in SrbijU il' EU?

twisted
Krajnje je vreme da se neke stvari ovde raščiste, jednom i zauvek. 8)

Ne žalim da poginem za pravdu i istinu. Neke forumašice su preterale sve mere i granice u seksualnom uznemiravanju nas muških članova foruma.
Evo, drhtim ko prut dok ovo kuckam, tolko sam se iznerviro. winktwisted
Jos ispadoh kriva sto mu ponudih sarme/za seku/ roll
Mljac! Mljac! roll
I nema više seke. 8) lol
Ako nema sarmice, seka će da ti "nastrada", načisto. Smile
Krajnje je vreme da se neke stvari ovde raščiste, jednom i zauvek. 8)

Ne žalim da poginem za pravdu i istinu. Neke forumašice su preterale sve mere i granice u seksualnom uznemiravanju nas muških članova foruma.
Evo, drhtim ko prut dok ovo kuckam, tolko sam se iznerviro. winktwisted
ti si car od coveka majke mi
Mljac! Mljac! roll
I nema više seke. 8) lol
Ako nema sarmice, seka će da ti "nastrada", načisto. Smile

Seka udarila po skitnji,obnavlja garderobu
samo neka je napeto,a bez moodoratora ima nade za ovaj forum... winkwinkwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:37 pm.