Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

VOLEO BIH DA CUJEM MISLJENJE,SVIH KOJI ME ZNAJU I NE ZNAJU-STA MUSKARAC SVE TREBA DA IMA ILI URADI DA BI SE JEDNA LEPA ZENA KOJA IMA SVE U ZIVOTU ZALJUBILA I OSETILA NJEGOVU LJUBAV
Pisi malim slovima pa cu da ti kazem.
Pisi malim slovima pa cu da ti kazem.
da cujem
Niko nema sve. Svakom ponesto nedostaje. Ponudi joj ono sto joj nedostaje, i to je pola posla. Kako ces to uraditi, e to je druga polovina posla.
nesto ste mi slabi danas s komentarima Unhappyroll
Niko nema sve. Svakom ponesto nedostaje. Ponudi joj ono sto joj nedostaje, i to je pola posla. Kako ces to uraditi, e to je druga polovina posla.
dobar odgovor,ali sad ne mislim na nacin izvodjenja,to je relevantna stvar,vec sta uraditi???!!!
VOLEO BIH DA CUJEM MISLJENJE,SVIH KOJI ME ZNAJU

a el se mi poznaVAmo?............................Smile))
VOLEO BIH DA CUJEM MISLJENJE,SVIH KOJI ME ZNAJU

a el se mi poznaVAmo?............................Smile))
pa poznavamo se snajke nije da nije sas oveg sajta
Treba da ume da voli,ceni i postuje zenu!Da zna u svakom trenu kako se ona oseca!Nije dovoljno samo nekog voleti treba toj osobi biti i prijatelj,razumeti,biti uz nju u dobru i u zlu!
Treba da ume da voli,ceni i postuje zenu!Da zna u svakom trenu kako se ona oseca!Nije dovoljno samo nekog voleti treba toj osobi biti i prijatelj,razumeti,biti uz nju u dobru i u zlu!
da li mislis da ako je daljina velika izmedju te zene i muskarca,on moze da bude non stop uz nju cak i kad ima teske probleme s okolinom recimo
Kad je prava ljubav u pitanju tada km nisu prepreka,vec izgovori za onu drugu stranu!Radi voljene osobe i cuda se rade,a kad imas osobu pravu pored sebe tada svaki problem izgleda mali wink
dobar odgovor,ali sad ne mislim na nacin izvodjenja,to je relevantna stvar,vec sta uraditi???!!!

Ne mogu ti dati valjan savet jer ne poznajem mladu damu.
Kad je prava ljubav u pitanju tada cm nisu prepreka,vec izgovori za onu drugu stranu!Radi voljene osobe i cuda se rade,a kad imas osobu pravu pored sebe tada svaki problem izgleda mali wink

lele, ovo se od tebe nisam nadala...........................Smile))
Kad je prava ljubav u pitanju tada km nisu prepreka,vec izgovori za onu drugu stranu!Radi voljene osobe i cuda se rade,a kad imas osobu pravu pored sebe tada svaki problem izgleda mali wink
definitivno si u pravu.ali moras da shvatis i ako ta druga strana ima neke obaveze pa ne moze da izadje u susret na pravi nacin i uzvrati ti ono sto pruzis sam
Kad je prava ljubav u pitanju tada cm nisu prepreka,vec izgovori za onu drugu stranu!Radi voljene osobe i cuda se rade,a kad imas osobu pravu pored sebe tada svaki problem izgleda mali wink

lele, ovo se od tebe nisam nadala...........................Smile))
ako si ti normalna ubio me bog lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:44 pm.