Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svaki dan primecujem da nas je sve manje tu,za tren nestaju nikovi kao da nikad nisu ni postojali!
Do juce su bili tu Zed,Nikita,Nell a danas ih vec nema,otisli su bez traga i glasa!
Jel nastala nova kriza na sajtu?
Bela imas jako veliku moc zapazanja, nema sta!

Ode i Witny zajedno sa njima!
koliko ja mogu da prEmetim................ nije nastala nikakva NOVA kriza................... od kada postoji ovaj sajt na njemu se krizira svakodnevno................................... evil
Dugo sam tu i pocela sam da zapazam sta se desava na Forumu tj celom sajtu!Chet je danima pust,juce sam usla 7 puta nikog nije bilo!Gde su otisli svi oni veseli i pozitivni ljudi!
Teta admin je upravo dobila moju poruku,sta ce nam moderatori koji nisu vise clanovi kad ih nema na sajtu?
Dugo sam tu i pocela sam da zapazam sta se desava na Forumu tj celom sajtu!Chet je danima pust,juce sam usla 7 puta nikog nije bilo!Gde su otisli svi oni veseli i pozitivni ljudi!
Teta admin je upravo dobila moju poruku,sta ce nam moderatori koji nisu vise clanovi kad ih nema na sajtu?

vidim ja stigla mi poruka..............................Smile))
kumo nisi valjda ukrala kostim od teta admin lol

Bela MMPM,dobro je sto si poslala poruku Admin,samo Ti uvek kada nesto nije po tebi ,prijavi moderatore,bolje ce da nam bude.. Smile
p.s.ja sam cuo da se Ti kandidujes za modreatora,trac ili...? 8)
a di se to kandiduje?...............................Smile))

oću i ja jednom da uvalim bulju u fotelju..........................Smile))
Slusaj cika Tirkiz,previse slusas traceve,kad te nesto zanima pitaj licno mene!Ne,mislim da su nam moderatori potrebni!A to sto sam admin pitala da li moderatori mogu biti ljudi ciji nikovi vise ne postoje!
Cika Tirkiz sta se odmah bunis roll
Dragi moj MPM,zasto si tako nabrijana na cika Kiztira,hm?
Ko ti podigao zivac?I meni je zao sto nema nekoh dama na sajtu,al trpim,u sebi se grizem oops Ne tuzakam tetak Adminki moderatore

Drugarski pozdrav Tongue

*MMPM-mali(mili)plisani meco(cisto za ubuduce) arrow Derby
Tirkiz kupicu ti naocare da bolje procitas,ja nisam tuzila ni jednog moderatora,vec da vidi da nam moderatori odlaze!Nell I Zed su bili moderatori jer ti je sad jasno?
Samo sam joj rekla da obrati paznju da ljudi odlaze!
Dobro Bella MMPM sada sam shvatio sta si uradila,izvini malo sam uzbudjen zbog odlaska nekih clanova pa eto pogresih Unhappy
A jel ono trac ili istina za tebe? 8)
Ljudi pricaju svasta,ovde je prava tracaona,a jesam li ja rekla da bih htela biti moderator?Nisam,mislim da nam moderatori nisu potrebni!
ja sam rekla da oću, al mene niko ne shvata ozbiljno........................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:46 am.