Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Vec dugo posmatram ovaj Forum i ljude koji dolaze na njega,mnogi su mi znani jer su dugo na sajtu kao i ja!Pojavljuju se neki novi likovi/da li su duplirani ili ne/koji pisu sve i svasta!
Ali to rade i stari clanovi,jednostvano svaka tema ma koliko ona bila dobra ili losa pretvori se u javno prozivanje,prepucavanje,vredjanje!
Mogu da razumem da jedna tema se pretvori u zezanje,ali da se predje granica tog zezanja to vec ne razumem!
Ovde se ljudi pocinju vredjat i prozivat kao da se znaju ili kao da su najveci protivnici u realnom zivotu!
Zaista ne razumem,zasto bih ja ili bilo ko drugi morao da cita ili da ucestvuje/da brani sebe ili ok likove/u javnom prepucavanju!
Zato sam i otvorila temu Ludost 21 veka,ali ocito nisu mnogi shvatili poruku teme,da ovo nije leciliste vec sajt za druzenje!
Isto tako sam par postavila pitanje sta ce nam moderatori koji su sve manje tu/neki su otisli/kad je ovde nastao pravi haus!
Zato je sve manje tema,jer samo neki cekaju da neko nesto napise pa da ga napadnu!
Meni zaista nije vazno ko koga tu gotivi,ili ne gotivi vec mi je vazno da se super zezamo,kad se ulogujem na sajt da osetim tu pozitivu,a ne da se pitam kakvi smo mi to ljudi!
I posle nam djavo kriv kad se nesto desi,toliko se ruznih stvari desava oko nas mesto da smo pozitivni da pomognemo jedni drugima mi gledamo kako ce mo oterati nekog ili mu zagorcat zivot!
Da li sam upravu ili ne?
Bella MMLPM,pa Ti si juce rekla da nam ne trebaju moderatori :o
Onda pises tetak Adminki da zelis da budes moderator,ja zaista ne znam zasto ima nekih koji stalno kvare teme,ali da ja imam Tvoj uticaj ja bih cesce pisao zalbe doticnoj tetki A. 8)
Upravu si bela....
Al nemozes sama tu nista promeniti...upitanju su opasni kompleksi.
I ja sam se vratila misleci da je sad sve ok. Da odmorim mozak od svakodnevnice al jos nisam ni pocela redovno da piskaram kad se neko pronasao ne znam kako u nekim mojim recima...a da to nesto uopste nije bilo upuceno ni jednoj osobi sa foruma. Rec je bilo koliko se secam na temu uvrede.Neznam, nije ni bitno al me to onako malo izbacilo iz takta . Da komentarisala sam al nisam onako nisko i prosto vredjala.
Onda sam opet prozvana na temu u kojoj uopste nisam ucestvovala. To dal sam BI-sex ili ne to je moja licna stvar. Nisam mogla da verujem sta su ljudi u stanju da pisu samo da svoj neki bes mozda iz nekih drugih razloga izbace ovde na ovim stranicama. Pa opet zato postoji forum da se kucka i iznosi svako svoje misljenje.Tako da na negativne odgovore nisam reagovala svako ima pravo na svoje misljenje.Reagovala sam samo na piskaranje jedne clanica samo zato sto mislim da nije ok, ne mene nego bilo koga prozivati pojedinacno za objasnjenja...naravno provokativno.

Zao mi je ako sam na neki nacin ugrozila pozitivan duh foruma... ovim putem se izvinjavam svima . A ako nastavim sa kuckanjem ovde...maksimalno cu se truditi da iskuliram svaku provokaciju... pusa svima .... lol
Kompeksi su cudo, da li vise ili nize vrednosti, ne bitno,
remete svaku normalnu komunikaciju. Mislim da pojedini
boluju od oba, tako da se ne zna kada ce koji isplivati na
povrsinu. Uvek moras biti u pripravnosti........kao na ratistu twisted

...........
...........
Da li sam upravu ili ne?

Nisi. Smile
E sad' mi je jasnije.......................... lollol ))
Bellla mali moj lucidni plisani meco(ubuduce MMLPM)sta Ti je odgovoreno na Tvoju zalbu admin?
da li preuzimas mesto odsutnog moda? 8)
Unapred zahvalan na odgovoru Smile
.........incredibille............. lol ))
Vranjanka da bi shvatila pojedine clanove sa ovog foruma, molim te odvoj malo vremena i procitaj ovaj clanak Smile

Vranjanka da bi shvatila pojedine clanove sa ovog foruma, molim te odvoj malo vremena i procitaj ovaj clanak Smile

Zdravo sugradjanko moja bivsa wink
A sta cemo sa onom tezom da se uspeh coveka meri brojem neprijatelja,a ne prijatelja? Smile (mozda se ja tesim zato sto imam puno neprijatelja,doduse ovde ne,ali u spoljnom svetu da)kazu da nisam flexibilan,mozda :?
Samo Vranjanka, ili mozemo i mi..................... 8) wink

Pozdravljam Vas Londonka..... :D
Tirkiz ne izmisljaj stvari koje nisu istinite,i ne pisi ono sto tebi odgovara,rekla sam da nam moderatori nisu potrebni,a niti ja zelim biti moderator!Sta ce nam to uopste!
Tirkiz ne izmisljaj stvari koje nisu istinite,i ne pisi ono sto tebi odgovara,rekla sam da nam moderatori nisu potrebni,a niti ja zelim biti moderator!Sta ce nam to uopste!

Bella,mali moj lucidni,plisani ,meco,ovo je pogresna tema za takve stvari twisted Da znas da Ti je Lale dobro napisala na onoj Tvojoj temi(bolest 21.veka)ponekada se ponasas,razmisljas kao da si starija puno od svojih godina...Kao neka teta 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:10 pm.