Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Vec dugo posmatram ovaj Forum i ljude koji dolaze na njega,mnogi su mi znani jer su dugo na sajtu kao i ja!Pojavljuju se neki novi likovi/da li su duplirani ili ne/koji pisu sve i svasta!
Ali to rade i stari clanovi,jednostvano svaka tema ma koliko ona bila dobra ili losa pretvori se u javno prozivanje,prepucavanje,vredjanje!
Mogu da razumem da jedna tema se pretvori u zezanje,ali da se predje granica tog zezanja to vec ne razumem!
Ovde se ljudi pocinju vredjat i prozivat kao da se znaju ili kao da su najveci protivnici u realnom zivotu!
Zaista ne razumem,zasto bih ja ili bilo ko drugi morao da cita ili da ucestvuje/da brani sebe ili ok likove/u javnom prepucavanju!
Zato sam i otvorila temu Ludost 21 veka,ali ocito nisu mnogi shvatili poruku teme,da ovo nije leciliste vec sajt za druzenje!
Isto tako sam par postavila pitanje sta ce nam moderatori koji su sve manje tu/neki su otisli/kad je ovde nastao pravi haus!
Zato je sve manje tema,jer samo neki cekaju da neko nesto napise pa da ga napadnu!
Meni zaista nije vazno ko koga tu gotivi,ili ne gotivi vec mi je vazno da se super zezamo,kad se ulogujem na sajt da osetim tu pozitivu,a ne da se pitam kakvi smo mi to ljudi!
I posle nam djavo kriv kad se nesto desi,toliko se ruznih stvari desava oko nas mesto da smo pozitivni da pomognemo jedni drugima mi gledamo kako ce mo oterati nekog ili mu zagorcat zivot!
Da li sam upravu ili ne?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:41 pm.