Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li vam se desilo da vam osoba koja vam se sviđa šalje signale, flertuje, ohrabruje vas da bi vas posle iskulirala? Da li ste vi nekad osobi kojoj se dopadate namerno stvarali lažnu nadu? Kako bi postupili u tom slučaju? Zašto to ljudi rade? To su situacije koje se često u životu dešavaju, baš me zanima šta mislite o tome...
uvek spreman na igru bez granitza, a, ovde ih je 88% samo chistih flertusha, takva klima ili shta vetj, mozhda je i bolje tako???
winkwinkwink
Desavalo mi se i jedno i drugo :?
To je zato sto radimo,razmisljamo po navici,instiktu,u mom slucaju sam prestajao zezanje,kada sam bio dovoljno priseban da izvagam sta gubim,a sta dobijam ako okoncam flert sa necim jacim.Na srecu ili zalost retko sam bio priseban u zivotu.Onda, imamo kod zena jako cestu potrebu da nahrane sujetu,flertom,a onda se uzdrze od stavljanja tacke na I :x ...Mada,onaj ko zapocne da se igra,treba da se igra do kraja,ko prekida zabavu,ne treba da se igra...

Druga je stvar sasvim ako se govori o nesigurnim,iscasenim osobama koje ne znaju sta zele,a takvi smo svi ponekad 8)
To je sasvim normalno, kako u stvarnom zivotu, tako i u ovom
virtualnom. Pa zar i ta vrsta flerta ne nosi neke cari, ne budi
u nama zelju za igrom.
E sada, sve zavisi koliko zelimo od te igre.....
Ako zelimo nesto vise, idemo do kraja, prepustamo se izazovu.
Pogotovo ako je i druga strana prihvatila igru........
nema dalje....... lollol
Ja sam ranije znao to često da radim. Potpalim ribicu pa se pravim blesav. Mnoge sam tako povredio pa sad kad se setim, dođe mi nekako krivo. Mislim, nije sad da plačem ali to nije u redu. Više to ne radim. Dešavalo se i mene da vuku za nos. Jednom sam takvu damu odvezao na kraj jednog naselja između Palića i Subotice i ostavio je u kukuruzu tri, četiri kilometra od puta u pola jedan noću. Više mi se nije javljala kad me sretne a može bit da je u međuvremenu (dok je hodala po mrklom mraku u po noći) shvatila da nije lepo ljude praviti budalama...
winkwink 8)
Dobro da je nisi odvezao brodom na pucinu....
Morala bi jadna da pliva, sto nece da...
wink
Svi smo imali i imacemo raznih situacija, ali mislim da treba
flertovati sa "stilom".......... nekako vise pali.....vazduh
prosto zamirise....... lol

A sto se tice dame, zao mi je..... mogao si je kazniti na drugi
nacin....... lolwink
Nekad i mi te "signale" pogrešno protumačimo pa ispadne belaj. 8)
Nekad si htela sve
bio sam tvoj lični heroj
nikad mi u naručju nisi rekla ne ne nemoj !
Sad se više ne trudiš
živiš od stare slave
i sve što mi ponudiš
deo je predstave.

Pokaži mi šta znaš da još si najbolja
kad me osvajaš da još si najlepša
kad se doteraš da još si najluđa
kada mi usne daš
Pokaži mi šta znaš da još si carica

Da kažem vidi je to je moja curica
i sebi nadimak najgori da dodelim
ako ikad drugu poželim.

Nekad si me vodila u naš krevet od satena
mirisom zavodila u čipku obučena
sad me ljubiš rutinski ko da slažeš slagalice
a znam kriješ plamen jak ispod spavaćice.

mislim da je u ovoj pesmi opisana suština zelog zavođenja...zavoditi i kad prođu godine...uspešno kao na početku, e to je pravo zavođenje...
Sve je više žena koje preuzimaju inicijativu, primorane nedostatkom muskosti kod suprotnog pola....tako da postaje normalno da žena "smuva" msukarca nego muskarac zenu....Gde ste džentlmeni? 8)

U mom slucaju - pogled govori 1000 reci, cesto je pogresno tumacen, a izaziva uvek (zasto ne znam...ima nesto u plavim ocima 8) )

Za dobar flert potrebno je malo vise od malih signala, kako se ne bi desilo upravo to: kuliranje, jedno piće, jedan broj... trag u beskraju...
Volim da flertujem ali nikada nedajem lazne nade, ako mi se osoba jako svidja OK. Ja pokazem ako ne onda umem da budem drska pa i to pokazem , znaci jednostavno kazem da iskulira i da mozemo biti poznanici , nikada osobama koje mi se ne dopadaju
a Ja se njima dopadam ne stvaram laznu nadu uvek kazem Ne. Tongue Malo sam ga brzinski sklepala , ko razume shvati ce Tonguewink
Ja sam ranije znao to često da radim. Potpalim ribicu pa se pravim blesav. Mnoge sam tako povredio pa sad kad se setim, dođe mi nekako krivo. Mislim, nije sad da plačem ali to nije u redu. Više to ne radim. Dešavalo se i mene da vuku za nos. Jednom sam takvu damu odvezao na kraj jednog naselja između Palića i Subotice i ostavio je u kukuruzu tri, četiri kilometra od puta u pola jedan noću. Više mi se nije javljala kad me sretne a može bit da je u međuvremenu (dok je hodala po mrklom mraku u po noći) shvatila da nije lepo ljude praviti budalama...
winkwink 8)

u moemu selu se takva mesta nazivadu Hotel "Promaja"...................Smile))

ne vidim zašto bi se dama ljutila, osim možda što nisi obaviJo tajni zadatak.................... misim kad si je već doveo u hotel..........................Smile))
tako da postaje normalno da žena "smuva" msukarca nego muskarac zenu....Gde ste džentlmeni?

Uglavnom žene i smuvaju muškarce. Pametna žena samo navede muškarca da je "osvaja". Kad malo razmislim o svojim prošlim vezama i muvačinama, mogu samo da zaključim da sam više puta bio plen nego lovac. Tačno je i da ljudi ponekad pogrešno protumače signale ali to je retkost. Uglavnom je to do onog ko ih šalje. Ljudi nekad i nesvesno preteraju (svako voli flert) ali češće svesno. Današnje devojke često glume bezobzirne kučke koje troše muškarce kao toalet papir pa se onda čude što muškarci sve ređe prilaze. Mnogo američkih serija na TV-u. Nekako mi se čini da tradicionalni načini još uvek daju najbolje rezultate...
ne vidim zašto bi se dama ljutila, osim možda što nisi obaviJo tajni zadatak.................... misim kad si je već doveo u hotel..........................))

Mico, ja sam džentlmen i gospodin. Odveo sam je u kukuruze tek kad sam shvatio da se folira i sa isključivom namerom da je tamo ostavim...
Nikad brod nije intimu doživljavao na takIm mestima...
winkwink 8)
Hotel bio prebukiran... Micooooo, ni'e bilo mesta lol ))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:34 pm.