Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: Pozdrav!
Posto je nekim likovima jako zanimljivo da se kace i da guraju nos gde god pozele i usput da pisu svakakve nebuloze/i ako zivimo u demokratskoj zemlji/Ostavicu im slobodan put da se istaknu u pisanju,mozda sada doticna osoba otvori temu neke svoju pa pokaze sve sto zna i ume!
Ne pada mi napamet se spustat ni na ciji nivo,jer nisam dosla kod psihica vec na Forum,ovo je nekad licilo na Forum,sada lici samo na njen ostatak!
Cika Tirkiz rece otisli su mnogi zbog Bele a nije se zapitao da li je neko otisao zbog njega,ja za razliku od njega nikog nisam vijala po temam da ga vredjam niti da mu solim pamet,da delim neke savete pogotovu ne javne/to radim na pwt/a posto sam ga par puta opomenula na pwt da se okane toga on je nastavio!
A Brod koliko sam primetila nisam dopisivala sama sa sobom,ti si ocito pogresio nick,ili su ti sve clanice ove mladje iste!
Posto vise ne marimo za lepo vaspitanje,za druge na Forumu,i neki neznaju sta je Dosta!
Evo vam prostor za vase lepe teme pune pozitive i vedrine,mozda napisete koju poucnu!
I nemam nameru se sa nikim prepucavat niti dokazivat zato sam i otvorila temu da im porucim da uzivaju u svojoj zlobi!
Jedna clanica sa Foruma mi je dobro rekla na pwt Bela nikad nisi nikog javno prozivala,i kad su te prozivali ti si opet bila fina prema njima!Ja za razliku od nekih jesam mozda mladja po godinama al bar imam kulturu!
A tebi cika Tirkiz porucujem javno,sad trazi novog mecu kojeg ces da jasis,jer je Bela tvrd orah pa nije dala da snjom manipulises,jer to ocito volis da radis da budes glavni!
I nije me briga sta ce ko sad pisat,jer ja to vise necu i onako citat!

Pozdrav za sve ljude sa velikim srcem,oni ce znati koji su!
Kiss od Belice!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:46 pm.