Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako je poljubac susret najsladji na svetu, a njega sve manje u stvarnosti ima, sta se to u nama ili oko nas promenilo???????
Da li smo postali neosetljivi jedni na druge?
roll
Zorica Tomic je u knjizi Poljubac u doba kuliranja, anketama, dosla do porazavajucih statistickih podataka. Polovina od ispitanih mladica i devojaka je izjavilo da se nisu poljubili vise od godinu dana.

Sta je to sto nas sprecava da ostvarimo bliski susret sa drugima?
"I Bog stvori čoveka"...... 8)

A onda ga rastavi na dve polovine...! ( sreća da ne beše Marka Kraljevića koji bacaše koplje u visine, pa ga buzdovanom lomi na tri polovine).... :?

Od tog doba polovine se traže i spajaju u želji da opet "bidnu" čovek....(de, de sram Vas bilo koji pomuslište na Marka).. lol

Za uspešno spajanje dajem upustvo:

1. prvo se "gledi" u oružje (neki to zovu "kopče "ili "drikeri"Wink
2. onda se "mislima" prave dogovori i kombinacije....
3. Silama "vanzemaljskim" (požuda, strast ili ma koja emotivnost), kao magnetizmom se neutrališe "zemljina teža....
4.Diskusija jezika, (od judinog, pa do francuskog) poljupca..
5. i BI što BI.... (klasičan spoj ili po upustvu "kamasutre"Wink
6. Šaputanja i nežna milovanja (neuronima i udovima), a najčešće čežnjivim pogledima s upitim:"kad ćemo jopet"... :o

7. E, sada na red dolazi POLJUBAC... (Ko sme da zucne da to nije onaj pravi.... :?: ......... wink

PS: Da bi se ovo upustvo razumelo, mora prvo okupati u "moru" odmah po ponoći,,,,,,, arrow :? oopsevilcry 8) :D
Malo magije malo hemije, jedan poljubac odmah deluje.... lol

Majka ljubi dete, prijatelj - prijatelja, voljeni ljube voljene, muškarac - ženu. Sve su to kategorije poljupca kojima dajemo neverbalne poruke osobi koju poljubimo.Poljubac najavljuje početak intimnog zbližavanja ili ljubavne veze, ali se poljupcem obelezava i kraj, odvajanje, rastanak dve osobe.

Francuzi su na prvom mestu po najčešćem ljubljenju, a Englezi na poslednjem.

Jednominutnim poljupcem se potroši 26 kalorija. U stvastvenom poljupcu koriste se sva 34 mišića lica. Sto znaci da je poljubac
vrlo koristan za sve..... 8) lol
Šta je bitnije ljubljenje kao ljubljenje ili osoba koju ljubimo???

Moram samo da dodam.......

Judin poljubac - Znak izdaje, jer je Juda pokazao ISUSA Rimljanima poljubivši ga.... cry
A može li i malo pre ponoći?
Kad dodirujem prstima ukus talasa,
u komešanju vode osećam poljubac svetlosti.

.........

Pokušaj unazad dane da brojiš
Pokušaj unazad sate da brojiš
U svaki kutak života zađi
I sve propušteno ponovo nađi...

roll 8)

(o divni umovi što nam ostaviste iza sebe ovakve reči da ih nalazimo kao blago)

Majka ljubi dete, prijatelj - prijatelja, voljeni ljube voljene, muškarac - ženu. Sve su to kategorije poljupca kojima dajemo neverbalne poruke osobi koju poljubimo.Poljubac najavljuje početak intimnog zbližavanja ili ljubavne veze, ali se poljupcem obelezava i kraj, odvajanje, rastanak dve osobe.

Jednominutnim poljupcem se potroši 26 kalorija. U stvastvenom poljupcu koriste se sva 34 mišića lica. Sto znaci da je poljubac

Judin poljubac - Znak izdaje, jer je Juda pokazao ISUSA Rimljanima poljubivši ga.... cry

Nemoj da si tuzna zbog Isusa, bice sve OK lollolwink
Da li smo postali neosetljivi jedni na druge?
roll
Zorica Tomic je u knjizi Poljubac u doba kuliranja, anketama, dosla do porazavajucih statistickih podataka. Polovina od ispitanih mladica i devojaka je izjavilo da se nisu poljubili vise od godinu dana.

Sta je to sto nas sprecava da ostvarimo bliski susret sa drugima?

I jeste tuzno. Danas je sve podredjeno nekim "efektima", svi drame i cool-iraju. Ne bi me cudilo da jednog dana osete samocu i potrebu za druzenjem, za bliskoscu. Mozda ce biti kasno, pa ce ici u neki klub i traziti drusto za pice i pricu. Toga ima na zapadu koliko hoces, a sramota je pokazati emocije, e pa kad je sramota, nije ni cudo sto ostadose sami.
Polovina od ispitanih mladica i devojaka je izjavilo da se nisu poljubili vise od godinu dana.

Pretpostavljam da je 100% od tih mladića i devojaka zaebavalo Zoricu Tomić kao što svi zaebavaju i slične smešne i umišljene likove poput sestre joj. Ja bwe svaki dan poljubim ženu a kamo li devojku. Samo Zorica Tomić može da "popije" takvu budalaštinu pa još to i da objavi...
lollollol
El se računa poljubac sa dugaricom? rollrollroll
Ja shvatih da se radi o "ljubavnom" poljupcu lollol
I ja sam shvatila, pa me put naneo na text još ednom: ½Sta je to sto nas sprecava da ostvarimo bliski susret sa drugima?½ roll

Zato moram da pitam... wink
Moj odgovor se fundamentalno razlikuje nakon pojašnjavanja ove dileme :D
El se računa poljubac sa dugaricom? rollrollroll

Poljubac je poljubac, pod tačkom 7., samo ako se ispoštuje prethodnih 6 (šest)....... lol

Inače idealan je spoj: more i bura (oluja)..... 8) ,
tito i partija, noć i dan..... ideaarrow

Nemoj da si tuzna zbog Isusa, bice sve OK lollolwink

Nisam.... posto znam da ce posle Madone biti u dobrim rukama lollol
Polovina od ispitanih mladica i devojaka je izjavilo da se nisu poljubili vise od godinu dana.

Pretpostavljam da je 100% od tih mladića i devojaka zaebavalo Zoricu Tomić kao što svi zaebavaju i slične smešne i umišljene likove poput sestre joj. Ja bwe svaki dan poljubim ženu a kamo li devojku. Samo Zorica Tomić može da "popije" takvu budalaštinu pa još to i da objavi...
lollollol

i bi jutro i bi vece dan sedmi, valja malo odmoriti...

No, dodje i taj dan da se posle mnogo godina i opakih post; anti-post konfrontacija apsolutno slozim sa tobom BRODE...

Sve te pikanterije Zorice Zorule najlepse devojce... i njene joj ko jaje jajetu, intelektulno (sto bi one rekle kulturoloski) nalice, sestre proslavaljene reklamiranjem posudja na Tv Ju, imaju za cilj da vise promovisu njih nego ljubav ili poljubce ili realno stanje koje ko zna dal' mogu percipirati...
Ljube se svi, dobri losi zli, al niko kao "ja"filmski, francuski... lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:27 am.