Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dobro nam dosla nazad,nadam se da ces opet biti tu sa nama wink
Draga Bella,pa ovu temu Ti je Alexandar obrisao zimus,zar smes opet da je otvaras :?
Nije mi Aca obrisao vec Baka,a juce i jutros je bila Boka na Forumu tj i na sajtu!
Ipak je lepo videt stare clanove koji su dugo bili sa nama wink
A pa tu je Boka vec dugo,samo forsira ilegalu,kaze smorio je forum,a za Baku smo se ja i Ti dogovorili,ona moze da brise sta i koga zeli...Jedna je Senior Sajber Lady 8)
Najbolje da mi Tirkiza predlazemo za moderatora, jer on tako pomno sve prati, ispravlja, itd.. lollollol Sve mi se cini da on vise od VIP funkcije zeli bas fotelju. lol
Tirkiz nemoj da ponavljamo istu zvaku!A sto se tice Bake ona je to izbrisala jer je smatrala da se zezam,pa mozda sam i tebi trebala otvorit temu za povratak p[a se sad ne bi bunio puno wink
Najbolje da mi Tirkiza predlazemo za moderatora, jer on tako pomno sve prati, ispravlja, itd.. lollollol Sve mi se cini da on vise od VIP funkcije zeli bas fotelju. lol

Ne,greska ja zbog obaveza u svom kabinetu,ne bih mogao da se latim tako zahtevne uloge..samo sam mislio da Bela,kao neko ko voli forum i postuje njegova pravila,ne bi trebala da otvara zatvorene teme,a da imam dobar zoom-imam,kazu da kada nesto jednom vidim odmah upijem,mada ja mislim da je to poremecaj percepcije,zamisli kako mi je tek u spoljnom svetu 8)
Cika Tirkiz pa ako ce mo o pravilima,ni tih se nisi pridrzavao/ali sta je bilo bilo je/,Nego opet ti kazem obrisana je tada bez objasnjenja!
Drugi put kad odes i kad se vratis dobices i ti temu od mene :D
Cika Tirkiz pa ako ce mo o pravilima,ni tih se nisi pridrzavao/ali sta je bilo bilo je/,Nego opet ti kazem obrisana je tada bez objasnjenja!
Drugi put kad odes i kad se vratis dobices i ti temu od mene :D

ja sam otisao kada sam shvatio da nemam sta dobro da dam forumu,sem svojih frustracija,onda mi je neko ko nikada nije pisao po forumu,kazao da preterujem sa pisanjem po istom,da kvarim zabavu drugima i sl.Ja sam se foruma uzeleo i zato sam se vratio,sada delam konstuktivnije,za razliku od pre,treba istaci i to 8)
p.s.Bella.lepo mi izgledas na toj slici Smile
Onda nemoj da mi se bunis za temu,lepo je kad se ljudi vrate pa makar to bilo i na tren!
Hvala cika Tirkiz wink
Onda nemoj da mi se bunis za temu,lepo je kad se ljudi vrate pa makar to bilo i na tren!
Hvala cika Tirkiz wink

@Bella,mali moj plisani meco,ja sam cika Kiztir(za prijatelje) a ne cika Tirkiz,uostalom Ti nikada nisi oslovljavala "ciko"onog Tvog komsiju(moderatora)a on je stariji od mene 8)
Ne bunim se ja za temu,otvori jos koju da pokazes svoje nove fotografije svima,ja vise volim tebe da vidim na avataru nego one slike koje si pre postavljala

s`shtovanjem,iskreno tvoj cika Kiztir 8)
E sad opet kazi da ti smeta slika/Tosetova/pa da se ubijem,pa zasto ceo Forum je tugovao i pisao o njemu,a ja sam ga eto stvaila na profil cisto onako/a mnogim muskim clanovima zasmetalo/radi ljubomora lollol

Cika Tirkiz bio i ostao/Vip clanica/ 8)
evil Cika Kiztir(zaista me zovu u kraju Kiztir)
A nemam ja nista protiv sto ti volis Tosu,samo vise volim Tvoje slike od prerano otislih mladih ljudi,zdravije je,vedrije i sl.
Ti zasluzujes VIP clanstvo,kako lucidnoscu,tako izgledom,o broju otvorenih tema,da ne pricam
S`shtovanjem 8)
Bices ti Cika Tirkiz nacitan/od mojih tema/ wink
Bices ti Cika Tirkiz nacitan/od mojih tema/ wink

Draga,a onu temu Pozdrav si otvorila juce samo da bi me uplasila,priznaj?Pa znas valjda da ja tvoj odlazak ne bih preboleo 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:13 am.