Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dirnula me je ova prica, mnogo istinita i zato bih volela i vas da cujem...Znam da ce biti kvalitetnih odgovora..

Kakav bi se osecaj to probudio u vama, kada bi ste se posle jednog
duzeg perioda druzenja i ljubavi sa nekim, razocarali u osobu koja
vam je nekad bila sve-------: prijatelj, ljubavnik, svetinja!- i kojoj ste nekada bili sve !! (govorim o periodu duzem od 5 godina).
Niste ni sanjali da jedna recenica i jedan gest moze da vam promeni citav zivot, a mislili ste da je to ono pravo----bas kao u bajci izmisljeno!! Prolazili ste i mnogo vece krize nekada, znali sve jedno o drugom, slagali se i savetovali, vodili ljubav na sto nacina i prosto obozavali jedno drugo!! Bili ste jednostavno receno jedno telo! Sta se dogodilo ??? Da li je ljudski oprostiti??

Samo jos da dodam da se ne govori o prevari jer ce mnoge na to asocirati....
Meni je malo tripozno tako glorifikovati partnera-svetinja i sl.mozda zato nedostaje kada ode,upravo iz prevelikog pridavanja vaznosti njemu,i poistovecivanja uspele veze sa bajkom
p.s.ovo je samo skromni sud nadrkanog muskraca koji je retko kad tako obozavao zenu,kao dama iz price partnera 8)
[quote="tirkiz"
p.s.ovo je samo skromni sud nadrkanog muskraca koji je retko kad tako obozavao zenu,kao dama iz price partnera 8)[/quote]

Zato i jeste neshvatljivo.....jer on je nju na isti nacin......!!
Partneri nikada ne vole jednako. Jedna strana uvek voli bar malo vise.

Naravno da jedna recenica moze da promeni sve. Nekada ljude ne upoznamo do kraja ni posle 25 godina.
??? Da li je ljudski oprostiti??

Sledi svoja osećanja, ona će ti reći da li da oprostiš ili ne. Naravno, tako možeš doći u situaciju da uradiš nešto suprotno logici i razumu i da doneseš odluku zbog koje ćeš kasnije zažaliti ali ako ne poslušaš osećanja, celog života će ti ostati to pitanje, da li je moglo drugačije...
Po meni je bash super to shto ljude nikad ne upoznamo do kraja.
Dirnula me je ova prica, mnogo istinita i zato bih volela i vas da cujem...Znam da ce biti kvalitetnih odgovora..

Kakav bi se osecaj to probudio u vama, kada bi ste se posle jednog
duzeg perioda druzenja i ljubavi sa nekim, razocarali u osobu koja
vam je nekad bila sve-------: prijatelj, ljubavnik, svetinja!- i kojoj ste nekada bili sve !! (govorim o periodu duzem od 5 godina).
Niste ni sanjali da jedna recenica i jedan gest moze da vam promeni citav zivot, a mislili ste da je to ono pravo----bas kao u bajci izmisljeno!! Prolazili ste i mnogo vece krize nekada, znali sve jedno o drugom, slagali se i savetovali, vodili ljubav na sto nacina i prosto obozavali jedno drugo!! Bili ste jednostavno receno jedno telo! Sta se dogodilo ??? Da li je ljudski oprostiti??

Samo jos da dodam da se ne govori o prevari jer ce mnoge na to asocirati....

draga Danijela, kad si već dodala da nije reč o prevari, pa što ondaK nisi napisla o čemu je reč.................................Smile))

ne mogu da ti kažem da li bih oprostila, kad ne znam šta treba da praštam................... recimo oprostila bih mu da ode sa ortacima na more, pa i na mesec dana, al mu ne bih oprostila da mi poubija familiju...............................Smile))

misim, ne bih da nagađam...........................Smile))
lol
Mico,shta da ti kazem....
Respect!
wink
nevolja sa bajkama je sto ne postoji zapisnik o onom delu "ziveli su srecno do kraja svojih zivota". ako ne postoji zapisnik, pitam se da li i taj deo bajke uopste postoji...

jos jedna nevolja sa bajkama je zivot u bajkama...
recimo oprostila bih mu da ode sa opaticama na more, pa i na mesec dana, al mu ne bih oprostila da mi poubija familiju...............................))

I to radi? QQ Mico, 'ebo te kukuruz... lollollol
nemo više da me pržiš saS ti kukuruzi..................... il me vodi ili ćuti............................Smile))
[quote="MicaDa"][quote="Danijela74"]Dirnula me je ova prica, mnogo istinita i zato bih volela i vas da cujem... Sta se dogodilo ??? Da li je ljudski oprostiti??

........, al mu ne bih oprostila da mi poubija familiju...............................Smile))

E Mico......pa nije sigurno dotle doslo...Prica je svakidasnja a razlog je stvarno recimo nikakav!!! Zato je i tuzno sto je tako!! crywink
recimo oprostila bih mu da ode sa opaticama na more, pa i na mesec dana, al mu ne bih oprostila da mi poubija familiju...............................))

I to radi? QQ Mico, 'ebo te kukuruz... lollollol

xaxaxaxaxaxa bem te blesavog, tek sada sam provalila šta si napisao..................... što ne zacrni ono L/OPATICAMA....................Smile))
Samo javi kad ode na more. Ondak će nam ostane i prazan samostan na raspolaganju da ne moramo u kukuruze. Poneću ja klip, čisto da te ne dira nostalgija... lollollol
"Danijela74" kaže...
[quote="MicaDa"][quote]Dirnula me je ova prica, mnogo istinita i zato bih volela i vas da cujem... Sta se dogodilo ??? Da li je ljudski oprostiti??

........, al mu ne bih oprostila da mi poubija familiju...............................Smile))

E Mico......pa nije sigurno dotle doslo...Prica je svakidasnja a razlog je stvarno recimo nikakav!!! Zato je i tuzno sto je tako!! crywink

ček bre, ti nama hoćeš da kažeš da se oni POSLE TOLIKE LJUBAVI rasturaju ni zbog čega......................... il je to il je meni danas mozak na rezervi /e da je samo danas/..............................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:28 am.