Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koji je bio najgluplji izgovor da neko raskine sa vama/ili vi sa nekim/ mrgreen
"predobar ili predobra si ti za mene.....ti zaslužuješ puno bolje"

priznaj da je glup izgovor......... lollollol
Ono, jeste.

Tim više, što ne isključuje mogućnost da istovremeno uz njega, ima i boljih. lol

Nije mi poznat.. shock

Nije mi poznat.. shock

pa ti si stvarno sretna žena....... lollollol
(vjerujem da to zaslužuješ)
Mogla bi pauza,sta cu ti ja..............

Najgluplji je taj sto kada sam otisao za Libiju devojka nije htela da raskine samnom tada vec samo posle 10 dana mog boravka tamo to je ucinila .Kao nije mogla da se ja ne brinem.A voleo sam je i mislio da ce biti zauvek,varanje zar ne.Samo laz i prevara ostaje istinita.Lomio sam se oko nase veze citavih osam meseci,sve dao od sebe i tako da mi se vrati.Dugo nisam mogao da se oporavim.Sada kada sam dosao i video se sa njim samo me je pitala zasto cutim,kao da ima nesto o tome da se prica.Razocaran sam u ljubav ali opt to malo gledam sa vedrije strane,sta da se radiii....
Sasa imaj veru/nace se ona prava/kad tad prava i iskrena ljubav zakucace i na tvoja vrata
"predobar ili predobra si ti za mene.....ti zaslužuješ puno bolje"

priznaj da je glup izgovor......... lollollol

Na jednoj slicnoj temi svevockice je to nazvala "palamudjevina". Nema boljeg opisa... a i divne je, autenticna rec.... Smile
Posle ljubavi, naravno kad kazem ljubav, mislim samo na pravu i iskrenu ljubav, jer smatram da samo takva zasluzuje i moze tako da se nazove, izgovori jednostavno ne postoje. Tuzno je biti sa nekim, a posle svega nesto mu tako reci. Mislim da je to apsolutna demoralizacija i podastavanje svake ljudskosti te osobe, pa i samog sebe. Zapravo ti izgovori u ljubavi ne postoje. Kad se to pojavi, onda se to ne moze osloviti sa ljubavi, vec samo laznom i prividnom ljubavi, koja je nazalost danas uzela maha. Danas, u savremenom drustvu, sto zbog brzine zivota, sto zbog koje kakvih gluposti imamo sve vise ljudi koji zele da samo zadovolje svoje potrebe, a u drustvu rec LJUBAV sve vise i vise postaje taboo tema. Zaista ocajno, ali istinito. Niko ne zeli vise da se veze, da ima obaveze, ali cemu to vodi, pitam se?

Elem, zato sve izgovore, ne bih nazvala izgovorima, vec i suvise otrcanim frazama poprilicno ''prasnjavih'' umova. A i sama rec ''izgovor'' mi nesto i ne deluje bas perspektivno, nekako..................kao da joj i nije mesto u ljudskom rodu. Para usi :x
Nemam vremena,ma u stvari ne znam,stvarno ne znam
Pročitao sam tvoje postove na sajtu "Upoznavanje". Izvini, ali ja više ne mogu da se zabavljam sa tobom...
lollollol
Savrseno Brod.............. lol

neka se pronadje..... wink
Mnogi bi tako dobili korpu a među prvima ja...
winkwinkwink
Mnogi bi tako dobili korpu a među prvima ja...
winkwinkwink

Od koga Brode roll bash me zanima wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:06 am.