Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

sad bre nesto razmisljam vis ti ta politika je jedna cudna rabota sve do starog rima to bre bila neka sema fora ovo ono ko ce koga zajebati pa da ga nesto naguzi na kvarno ali su tek stari rimljani to doveli u oblik koji se manje vise odrzao do danas i ja sam poceo da razmisljam sto je to tako kad su stari grci bili mnogo kulturniji i pametniji od tih rimljana

elem stvar je u kenjanju jer su rimljani poceli prvi da od kenjanja prave neku vrstu drustvene aktivnosti posto nisu imali guz papir oni su za one namene umesto zastarelih metoda kao sto su dva prsta leve ruke poceli da koriste sundjer na stapu a to ti je kao da umesto artije uzmes cetku za vece solju ali to je tek uvod jer su oni prvi napravili javni klozet gde su svi musko i zensko mogli zajedno da se skupe i zajedno da kenjaju i pricaju o kojecemu a zbog upotrebe sundjera na stapu mogli su komotno da se rukuju i sklapaju dogovore bez opasnosti da jedni druge useru do zavrat

cak su i u pompeju nasli kucnu dasku za dvanes osoba sa ruckama u duborezu to je verovatno bilo za neku sednicu stranke ili vanredni sastanak ili savetovanje

ja mislim da je tako nastalo ono sto cini osnov zanata svih ovi politicara i da nema drugog objasnjenja
Da bi covek bio lekar mora da studira nekih 6 godina, pa da stazira i tek onda mu povere brigu o pacijentima....

Pilot mora da zavrsi dvogodisnje skolovanje, pa obuku za odredjeni tip aviona, pa da polozi ispite BEZ IJEDNE GRESKE i tek onda mu povere avion, i to prvo kao kopilotu...

Vozac autobusa, pre nego sto uopste pocne sa obukom mora da ima odredjeni broj casova voznje za volanom kamiona...

Za mnoge od slicnih profesija, osim odgovarajuceg skolovanja i obuke potrebno je da se prodju i lekarski pregledi sa cesto rigoroznim kriterijumima....

Samo onaj ko zeli da se bavi politikom ne mora da ima nikakvu skolu. Potrebno je samo da HOCE i DA MISLI DA UME. Ni kod lekara ga ne vode... twisted
pa nije bas tako svi oni imaju odredjen broj casova prakse na vece solji jednosedu bez kopilota i sa raznim standardima guz papira 8)
Pa s'd, meni vecina izgleda kao da su vedzbali iza dzbuna, sa liscem paprati... lollol
Najopasnija je seljačka politika.

Moji na selu guzu još uvek "brišu" okomkom. Smile

Kad odem povremeno u posetu ja im odnesem toalet papira ali ne vredi. Okomak i dalje visi na uzici. wink
Tu ni pet Evropskih unija ne mož da promeni ništa pa da ga ebEš. lol
Pa s'd, meni vecina izgleda kao da su vedzbali iza dzbuna, sa liscem paprati... lollol

to se bre vodi ko briga za ekologiju i sposobnost resavanja kriznih situacija sa ogranicenim resursima znaci samo golo dupe i jos mogu da reknu da imaju iskustva u izbegavanju problema jer su pazili da ne cucnu u koprive ili kako trnje lollollol
obozhavam politiku...savrshena maska malverzacija i obmana...zhivotni san mi je da se uvuchem u ministarstvo...nemam vremena sad..al vraticu se....

na nashu politiku me asocira pesma od ranka amadeusa...chobaneeeeeeeee...vrati seeeeeee....ovce tvojeeeee....ne mogu bez tebeeeeeee.... aj.. 8)
poklonicu ti klozetsku dasku sa motivima eu sa ruckama za ses osoba lollollol

to se bre vodi ko briga za ekologiju i sposobnost resavanja kriznih situacija sa ogranicenim resursima znaci samo golo dupe i jos mogu da reknu da imaju iskustva u izbegavanju problema jer su pazili da ne cucnu u koprive ili kako trnje lollollol

To mozda moz' na Balkanu. U EU to ne biva. U nekoj tamo Afriki 'de sam radio, Francuz iz nadzora zaduzen za ekologiju nas je ter'o da pravimo poljski WC u sred dzungle - da je radnici ne zagadjuju. Ne lezi vraze, oni su i dalje isli u sumu.... Ne razumeju EU brigu... lollollol
obozhavam politiku...savrshena maska malverzacija i obmana...zhivotni san mi je da se uvuchem u ministarstvo...nemam vremena sad..al vraticu se....

na nashu politiku me asocira pesma od ranka amadeusa...chobaneeeeeeeee...vrati seeeeeee....ovce tvojeeeee....ne mogu bez tebeeeeeee.... aj.. 8)

mene tema malo vise podseca na onu od istog autora:
"Ako je zemlja camac, znamo tko je kapetan,
Sto smo blize brodolomu on je vise sretan.
Duboko uveren kormilari u mnogosedu,
Dok on sere, veslaci govna jedu!"
"Spasa nam nema, propasti ne mozemo."
vi''s, BR, ako su preuzeli obicaje starih Grka da sede u krilima pucanstvu dok seru, mozda je i dobro sto propasti ne mozemo... lol
Kada smo već kod lirike . . . :

. . .
E, do k...ca povika kapetan stari
E, do k...ca povikaše i vi mornari
I dok naš brod pučinom jurca
glasno se ori
Do k...ca!
Do k...ca!
Do k...ca!
. . .

Wink
A kakve to veze ima sa genezom politicke misli na ovim prostorima? lollollol

Mozda nisam odmah uocio vezu, pa pitam ... 8)
Elementarno! lol

Ja sam malo optimističkije nastrojen, pa se više bavim početkom. Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:31 pm.