Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: Politika
sad bre nesto razmisljam vis ti ta politika je jedna cudna rabota sve do starog rima to bre bila neka sema fora ovo ono ko ce koga zajebati pa da ga nesto naguzi na kvarno ali su tek stari rimljani to doveli u oblik koji se manje vise odrzao do danas i ja sam poceo da razmisljam sto je to tako kad su stari grci bili mnogo kulturniji i pametniji od tih rimljana

elem stvar je u kenjanju jer su rimljani poceli prvi da od kenjanja prave neku vrstu drustvene aktivnosti posto nisu imali guz papir oni su za one namene umesto zastarelih metoda kao sto su dva prsta leve ruke poceli da koriste sundjer na stapu a to ti je kao da umesto artije uzmes cetku za vece solju ali to je tek uvod jer su oni prvi napravili javni klozet gde su svi musko i zensko mogli zajedno da se skupe i zajedno da kenjaju i pricaju o kojecemu a zbog upotrebe sundjera na stapu mogli su komotno da se rukuju i sklapaju dogovore bez opasnosti da jedni druge useru do zavrat

cak su i u pompeju nasli kucnu dasku za dvanes osoba sa ruckama u duborezu to je verovatno bilo za neku sednicu stranke ili vanredni sastanak ili savetovanje

ja mislim da je tako nastalo ono sto cini osnov zanata svih ovi politicara i da nema drugog objasnjenja
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:59 pm.